Karadeniz Pet

Merhaba

• Konbuyu başlatan Seher Ün ERTEK
  • Başlangıç tarihi
S

Seher Ün ERTEK

Guest
:p merhabalar öncelikle 26 yaşındayım üniversite mezunu ev hanımıyım eğer ekonomik imkanım olsa en mutlu olacağım işi evde hobi olarak yapıyorum birtane cici kuşumuz var o erkek emektarımız 13 yaşında çok denedik o eş tutmadı...
10 aylık fıstığım kızım var çok uysal ona eş bakıyoruz 2çiftte yavru alacam hayılısı :)

aramıza hoşgeldiniz bol yavrulu sezonlar

Seher hanım ailemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :)

Hoşgeldiniz :) Bu devirde üniversite mezunu bir hanım evde durur muydu örnek birisiniz :) Hayırlısı olsun. 13 yaşında kuş demek? 13 senedir sizinleyse ömrünü Allah bilir ama 2-3 sene sonra ona veda etmek hiç iyi olmayacak :(

Hoşgeldiniz :) Bu devirde üniversite mezunu bir hanım evde durur muydu örnek birisiniz :) Hayırlısı olsun. 13 yaşında kuş demek? 13 senedir sizinleyse ömrünü Allah bilir ama 2-3 sene sonra ona veda etmek hiç iyi olmayacak :(

evet 13 yaşında yarın fotosunu atacam cici kuşun :) atama beklıyorum ama kuslarımdan 10 tane çocuğum olsa vazgeçmem :)) büyük konuşmayayım ama :)

evet 13 yaşında yarın fotosunu atacam cici kuşun :) atama beklıyorum ama kuslarımdan 10 tane çocuğum olsa vazgeçmem :)) büyük konuşmayayım ama :)

:) Hakkınızda hayırlısı olsun. Bu dönemde artık üniversite mezunları bile iş bulamıyor bir iş sahibi olmak en güzeli. :)
Oo kuş sevgisi evet bambaşka bir şey ama uşak sevgisi daha başka bir şeydir eminim :) 2 sevgiyi aynı anda yürütüp uşaklara da kuş sevgisi aşılamak en güzeli olur bence :)

hoşgeldiniz seher hanım... :)