petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabaa

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Efsun Çağlayan tarafından 7 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Efsun Çağlayan

Merhaba muhabbet kuşu severler :)
    Kayseriden yeni bir üyenizim ancak 1 aya kadar mezun olup buralardan gideceğim
    En son bir sultan papağanım vardı taa ki çok yaşlanıp hakkın rahmetine kavuşuna kadar. Şuan Muhabbet kuşu besleyemiyorum çünkü Öğrencilik sebebiyle yurtta kaldığım için de herhangi bir hayvana izin yok ama 10-15 yıllık muhabbet kuşu besleyicisiyim :)
    ismim soyismim şekil A'da görüldüğü gibi zaten :)

2. Ezel ALBAYRAK

Hoşgeldiniz efsun hanım kayseriye gezme amaçlı gitmişliğim var. "KOCASİNAN" pek sevmemiştim oraları saat 7 oldumu dışarda kimse kalmıyor. :D

3. Efsun Çağlayan

hoşbuldum evet ben de pek sevmem ama yine de güzel bi şehir sayılır :) akşam 9da dışarda olursan teyzeler tip tip bakıyor burda bize :D

4. Gokay Akgul

hoşgeldin dostum :) okul biter bitmez seni en yakındaki üreticimizden bir çift almaya davet ediyorum :D

5. Ezel ALBAYRAK

5 yaşında dişi-erkek,2.5 aylık dişi- erkek satılır gökay. :D

6. Efsun Çağlayan

hoşbulduk :D evet evet kesinlikle almalıyım çok özledim bi sürü bi sürü muhabbet kuşu alıcam :D

7. Ezel ALBAYRAK

Gökay bak aklına getirdin, Bi sürü Bi sürü alıcak hanımefendi :D

8. Efsun Çağlayan

evimin bi odasın evli mutlu çocuklu mubiş çiftlerle doldurucam :D

9. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    h.geldiniz efsun hnm.

10. Efsun Çağlayan

hoşbulduk teşekkürler :)

11. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Hoşgeldiniz ustam sanırım aynı kaderi paylaşıyoruz :)

12. Efsun Çağlayan

hoşbuldum teşekkürler :)
    muhabbet kuşlarını çok sevip de besleyemeyen bi madur olarak yalnız olmadığımı bilmek güzel :D

Sayfayı Paylaş