Karadeniz Pet

Merhabalar Ben Ali Yardım

• Konbuyu başlatan alısenturk
  • Başlangıç tarihi
A

alısenturk

Guest
merhabalar ben ali dün aldıgım bir kuşum var petsoptan 35 günlük dediler yeni şecilmemiş dediler bende aldım kafesiyle felan
wjvVnm.jpg

kuşum bu ilgi felan gösteriyorum elimi dokundurdugumda sesini cıkarımyor kenrarı felan kayıyor biraz alıştı gibi ama yem yemiyor su içmiyor ölecek diye korkuyorum

Merak etmeyin birşey olmaz ortama alışmaya çalışıyor hayvan :)

ya hiç yem yemiyor ölecek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Merak etmeyin birşey olmaz ortama alışmaya çalışıyor hayvan :)

korkuyorum daha dün aldım ortama alışması biraz zor olur ama öyle duruyor yem yemiyor su içmiyor

bir kaç gün kendi haline bırak ortama alışsın. Zaten acıkınca gidip yiyecektir.

Büyük ihtimalle görüyordur. Amada içinin rahat etmesi için alttaki ızgarayı kaldır bir kaç günlüğüne , kafes tabanına biraz yem koya bilirsin.

Arkadaşım korkmana gerek yok ilk günler öyle olur zaten bu kuşlar çok az su içer yemide acıkınca yer.

Büyük ihtimalle görüyordur. Amada içinin rahat etmesi için alttaki ızgarayı kaldır bir kaç günlüğüne , kafes tabanına biraz yem koya bilirsin.

Arkadaşım korkmana gerek yok ilk günler öyle olur zaten bu kuşlar çok az su içer yemide acıkınca yer.

şimdi yanına yaklaşıp elimi uzatırsam ürkermi yani tranva felan olmaz demi kalıcı bir korku felan dün aldım bugun elimi koydum fazla korkmadı ilk çırpındı yavaş davrandım sonra alıştı biraz

belkemem gerekirmi ele alışması için konuşmak için felan

evet 1 ay kafesde egitim yap yanina gidince ismiyle onunla konus tekrar etmesini istedigin kelimeleri kulan bu 1 bucuk ay fln bulabilir ama sabretmelisin

dişi gibi geli bana alışması ve konuşması biraz zaman alabilir.

Merak etme alisinca yiyecektir bende yeni aldigimda 3 gun yem yememisti

arkadaşlar kuşum artık eskisi gibi degil foruma tekrar dönüp belirtmek istedim fakat bi sorunum daha var kuşum alalı bir haftadan fazla oldu evemi alışmadı bilemiyorum evin içine saldıgımda perdeye konuyor kaçıyor devamlı bugunde uçtu uçtu kaçtı sonunda bitkin düştü sanırsam yere düştü korktum aldım elime kafesine koydum öttüyor felan durumu iyi gibi ama alışamıyor bir türlü bana ne yapmam gerekli

İlk hafta normaldir.Kafesin karşısına geçip bol bol konuşun onunla :)

arkadaşlar kuşum erkek mi dişimi bi anket ggibi bişey yapacagım

kardeş bende ilk aldım öleydı 1 gun geçtı kafesı kırıyodu :)