petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabalar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Gökmen Çura tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Gökmen Çura

Herkese merhaba ben Gökmen. :) Hem tanışmak hem de soru sormak istiyorum sakıncası yoksa. İstanbul'da oturuyorum, 17 yaşındayım. İki sultan papağanım, iki tane de muhabbet kuşum var. :)
    Soruma gelirsek, düne kadar muhabbet kuşum tekti ve yanına bir dişi almak istedim. Fakat o da erkek çıktı. Geri vermeye de kıyamıyorum :D İki erkek olurlarsa bir sıkıntı olur mu?

2. Hürkan YILMAZ

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Sorun olucağını şimdilik sanmıyorum yavruyken olmaz ama büyüyünce çiftleşme arzusu olucaktır onları mahrum bırakmayın derim.

3. Gökmen Çura

Teşekkürler hoşbulduk :) Şimdi tanışma konusunu uzatmadan yeni bir konu açayım oradan daha detaylı bir şekilde sorarım sorularımı, tekrardan hoşbulduk

Sayfayı Paylaş