petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabalar :)

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve pnraky tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. pnraky

pnraky Guest

Merhabalar foruma yeni katıldım. Kendimi bildim bileli evimizde bir muhabbet kuşumuz hep vardır :) Yaklaşık 1yıldır ise sultan papağanı besliyorum kendisi aşırı derecede evcil ve çok yakışıklı bir kuştur :) Ama muhabbet sevdamdan da bir türlü vazgeçemiyorum. Bir muhabbet kuşu almak istiyorum ama bu sefer değişik bir cins almak istiyorum. Daha doğrusu kararsızım bu isteğimde :) Dün tanıdığım bir pethopçu abi ile konuştum 2 haftaya kadar eline yavru jumbolar gelecekmiş. Dün elinde sadece ingiliz yavru vardı ve gerçekten bebekti daha minicikti :) Tabi normal muhabbet yavruları da var. Demek istediğim normal muhabbet, jumbo ve ingilizler arasında sadece görünüm olarak mı fark var? Jumbolar da normal muhabbet kuşları kadar iyi ve fazla konuşabilirler mi? Evcilleştirmesi daha mı kolaydır daha mı zordur? Normal muhabbet kuşları kadar oyuncular mıdır onlarda?

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    h.geldiniz aramıza

3. pnraky

pnraky Guest

hoşbuldum teşekkür ederim

4. Furkan YAMAN

Hosgeldiniz eminim sorunuza ustadlar cevap vereceklerdir

5. pnraky

pnraky Guest

teşekkür ederim heyecanla cevapları bekliyorum :)

6. Umutcan AĞLAR

Aramıa hoşgeldiniz :)

7. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    aramıza hoşgeldiniz...iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

8. pnraky

pnraky Guest

teşekkür ederim hoş buldum

9. Hakan YILDIZ

Hoşgeldin aramıza. Bildiğim kadarı ile İngilizler ve jumbolar biraz daha soğuktur insanlara eğitimi biraz daha zordur. Ve üretimleri de fiyatlarından anlaşılacağı gibi gerçekten zordur.

10. pnraky

pnraky Guest

teşekkürler amacım üretim değil tek bakacağım sultanıma da tek bakıyorum. evcilleştirmek istiyorum sadece :) umarım o dediğiniz zorluğu ve soğukluğu yaşamam :)

11. Hakan YILDIZ

Şuan bende İngiliz kırması 3-4 aylık yavru var. Gerçekten onun güvenini kazanmak 1 ay sürdü elimde zor duruyor. İsterde tabi. Canı sıkılırsa 24 saat aynı yerde dikilir. Ama çok oyun oynuyor benim ki.

Sayfayı Paylaş