Karadeniz Pet

Merhabalar

• Konbuyu başlatan Cenk Atakan bay
  • Başlangıç tarihi
C

Cenk Atakan bay

Guest
Ben Cenk.24 yaşnda. Orduluyum, İst.da yşaıyorum. Tek yaşadığım için bir muhabbet kuşu edinmek istiyorum. Aklımda birkaç soru var konuyla alakalı olarak. Sonuçta hayvanı sahiplenince vebalini de sahipleniyorsun.
Bir kaç sorum var aklımda buradan sormamda sakınca var mı acaba?

Asıl önemli olan ve ilk sormak istediğim.
1- Memurluk yapıyorum. Sabahtan akşama kadar evde yokum. Bu sorun olur mu? Eziyet etmeye gerek yok hayvana çünkü.

Forumun bekli de en büyük amacı kişilerin birbirine faydalı olabilmesidir. Onun için bence direk sorularını sormalısın. Kesinlikle bilen kişiler sana faydalı olabilecek fikirlerini beyan edeceklerdir. Foruma hoş geldin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Asıl önemli olan ve ilk sormak istediğim.
1- Memurluk yapıyorum. Sabahtan akşama kadar evde yokum. Bu sorun olur mu? Eziyet etmeye gerek yok hayvana çünkü.

Eğer çift olarak besleyeceksen onlar birbirleriyle zaman geçireceklerdir. Çoğu kişi zaten senin gibi çalışıyor. Gün boyu kuşların yanında değiller. Tek besleyeceksen kuş yalnızlıktan sıkılır tabiki.

Hoşgeldiniz, bende memurum. Zorluk olmuyor degil. Sabah evden 15dk erken çıkıyorum, kümesi kontrol ediyorum. Akşam yem su yavru kontrolü yapıp eve çıkıyorum. Gerçekten istiyorsanız problem olmaz hiç birşey

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkür ederim, hoşbuldum.
Aklıma çeşitli şeyler geliyor. Örneğin avize 5li ve yukarıya dönük şekildeler. Acaba kuş bunun üzerine konarsa ve kayıp düşerse sıkışır mı. :)
Vitrinin arkasına düşer mi. Kaloriferin arkasına düşer mi. vs vs. :)
Ayrıca tek erkek almayı düşünüyorum.

Anlaşılan insana alışık konuşan bir kuş düşünüyorsun ama çok ilgi ister o. :)

Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

Öncelikle hoş geldiniz, sorduğunuz avize v.s hiçbirşey olmaz zamanı geldimi sizin erişemediğiniz yerleri keşveder :))