petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabalar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Cenk Atakan bay tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Cenk Atakan bay

Ben Cenk.24 yaşnda. Orduluyum, İst.da yşaıyorum. Tek yaşadığım için bir muhabbet kuşu edinmek istiyorum. Aklımda birkaç soru var konuyla alakalı olarak. Sonuçta hayvanı sahiplenince vebalini de sahipleniyorsun.
    Bir kaç sorum var aklımda buradan sormamda sakınca var mı acaba?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    [MENTION=13139]Cenk Atakan bay[/MENTION] soru sorun bır cevap veren olur kesın :) usta cok forumda

3. Cenk Atakan bay

Asıl önemli olan ve ilk sormak istediğim.
    1- Memurluk yapıyorum. Sabahtan akşama kadar evde yokum. Bu sorun olur mu? Eziyet etmeye gerek yok hayvana çünkü.

4. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Forumun bekli de en büyük amacı kişilerin birbirine faydalı olabilmesidir. Onun için bence direk sorularını sormalısın. Kesinlikle bilen kişiler sana faydalı olabilecek fikirlerini beyan edeceklerdir. Foruma hoş geldin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:47 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Eğer çift olarak besleyeceksen onlar birbirleriyle zaman geçireceklerdir. Çoğu kişi zaten senin gibi çalışıyor. Gün boyu kuşların yanında değiller. Tek besleyeceksen kuş yalnızlıktan sıkılır tabiki.

5. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hoşgeldiniz, bende memurum. Zorluk olmuyor degil. Sabah evden 15dk erken çıkıyorum, kümesi kontrol ediyorum. Akşam yem su yavru kontrolü yapıp eve çıkıyorum. Gerçekten istiyorsanız problem olmaz hiç birşey

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Cenk Atakan bay

Teşekkür ederim, hoşbuldum.
    Aklıma çeşitli şeyler geliyor. Örneğin avize 5li ve yukarıya dönük şekildeler. Acaba kuş bunun üzerine konarsa ve kayıp düşerse sıkışır mı. :)
    Vitrinin arkasına düşer mi. Kaloriferin arkasına düşer mi. vs vs. :)
    Ayrıca tek erkek almayı düşünüyorum.

7. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Anlaşılan insana alışık konuşan bir kuş düşünüyorsun ama çok ilgi ister o. :)

8. Cenk Atakan bay

Konuşmasada olur ama en azından alışsın :)

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ailemize hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

10. Yunus Köprübaşı

Beğenileri:
    8
    Öncelikle hoş geldiniz, sorduğunuz avize v.s hiçbirşey olmaz zamanı geldimi sizin erişemediğiniz yerleri keşveder :))

Sayfayı Paylaş