petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Merhabalar

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Fulya GÜLMEZLER tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    Merhaba arkadaşlar ben Fulya Gülmezler. Bitlis'te yaşıyorum şu an. 1,5 yaşında çoookk sevdiğim bi kuşum var ve burdan gerçekten yararlı bilgiler ediniyorum.
    Bir de sormak istediğim bir şey var kuşum erkek ve eş istediğine dair bütün belirtileri gösteriyordu biz de ona eş almaya karar verdik ve bir eş aldık ancak 2 hafta geçmesine rağmen eşine alışamadı dişi ona yanaşmasına rağmen o hep dişiden kaçıyodu. Burdan edindiğim bilgiye göre aynaya çok alışmış kuşlara kendi renginde eş almamız daha doğru olurmuş tabi ben bu bilgiyi eşini aldıktan sonra öğrendim malesef. Bu kez kuşumu da petshopa götürerek kendi renginde bi eş aldık 2 gün önce ancak yine durum değişmedi. şu an tüy dökme döneminde eşine yanaşmama sebebi bu dönemdeki sıkıntıları olabilir mi yoksa bu eşini de mi sevemedi sizce

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Selam Fulya hoş geldin, keyifli sohbetler olsun.
    Alışma süresi bazen çok uzun olabiliyor. Sabretmek gerek. Fotoğraflarını görebilir miyiz?

3. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Hoşgeldiniz, kuşlar siz seçmeyin siz kuşunuzu götürün kafesiniz ile orada eşini kendi seçsin.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar tüyde kuşlarda isteksizlik olabilir

5. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    Hoşbuldum teşekkür ederim. Resimlerini görebilir miyiz demişsiniz ama ben biraz acemiyim forumda resmi nerden ekleyeceğimi bulamadım bi türlü :(

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    hızlıresim.com a fotoğrafınızı yükleyin oradaki forum linkini buraya yapıştırın fotoğrafınız yüklenecektir.

7. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    http://i.hizliresim.com/MlNMEg.jpg
    http://i.hizliresim.com/QgDdAZ.jpg
    http://i.hizliresim.com/XYVzvk.jpg

ikinci resimdeki bi önceki eşi onu da geri vermeye kıyamadım ayrı bi kafeste şu an :)
    petsoptaki arkadaş ayrıca kuşumun soğuk almış olduğunu da söyledi ama resimden anlaşılır mı bilemiyorum sizce de hasta gibi görünüyo mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

12062014 - YouTube

Bu da Minişin kedilerle ilişkisi :)

8. Yavuz GEREKLİOĞLU

Yavuz GEREKLİOĞLU Active Member

Beğenileri:
    0
    Hoşgeldiniz.Kedilerle kuşunuz iyi anlaşıyorlar çok güzel bir görüntü.

9. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    çok cana yakındır benim oğluşum ama biraz da eşine yakınlaşsa çok mutlu olucam :)

10. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah videoya gerçekten çok güldüm güle güle güle besleyin :) biraz durgun gibi duuyor ama sanırım tüyde. Maşaallah kuşlarınıza o dişiyi de vermemekle iyi etmişsiniz yedekte dursun hangisi kızışırsa onunla eşe atarsınız

11. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    evet tüyde olduğu için baya durgun bu ara sürekli uyku halinde bi de soğuk almış dediler ondan da olabilir gerçi üşütebileceği bi ortam da yok ama normale döner inşallah en kısa zamanda. dişilerinde hangisine alışırsa onunla eş olur artık dediğiniz gibi beğenmediğini de kayınvalidemin kuşuna eş yaparız artık :)

12. beyza atasoy

beyza atasoy New Member

Beğenileri:
    0
    ele alışkın kuşlarda çiiftleşme biraz zor oluyo benim erkek kuşumda aynı oldu dişiye yeni erkek almaya karar verdik

13. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    bakalım sabredicez artık biraz bi şekilde alışırlar elbet birbirlerine. ne nazlı çıktı bizimki de harem kurduk beyfendiye beğendiremiyoruz :D

14. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    dısarıya salıyormusunuz hala yani eş aldıkdan sonra ?

15. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    eskiden hep dışardaydı ama şimdi günde bi kez salıyorum yarım saat civarı salmamam mı gerekiyo dışarı?

16. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    evet salmayacaksınız tunek 1 tane olacak oyuncak ve ayna olmayacak malesef

17. Fulya GÜLMEZLER

Beğenileri:
    4
    anladım fazladan 2 tünek ve salıncak vardı onları çıkarıcam o zaman. peki dışarıya birbirlerine alışana kadar mı salmıycam

18. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hayirlisi olsun insallah.

Sayfayı Paylaş