Karadeniz Pet

Merhabalar

karadag

Yeni Üye
Merhabalar kıymetli forum ailesi aranıza yeni katılmış bulunmaktayım. Karabük Üniversitesi'nde Mekatronik Mühendisliği öğrencisiyim. Ailem İstanbul'da yaşıyor. Ben Karabük'te yurtta kalıyorum yaklaşık 6-7 aydır maviş dediğimiz muhabbet kuşumuzla (yurt sahibinin kusu) haşır neşirim baya seviyorum mavişle vakit geçirmeyi ele avuca gelmesi falan beni baya bağladı kendine :) Şimdi İstanbul'a ailemin yanına gidiyorum eksikliğini mutaka hissedeceğim bu bahaneyle de ilk evcil hayvanımı almak istiyorum fakat bakımı beslemesi pek aşinası olmadığım şeyler.Yanlış bir şey yaparak hayvancağızın vebalini almak da istemiyorum. Sizin gibi bilgili insanlardan faydalanarak belki sizlerden kendime kuş almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum keyifli forumlar :)

Edit: Adımı eklemeyi unutmuşum.Adım Burak,soyadım Karadağ :)

Son düzenleme:
Sitede hızlısın kardeşim. Levent Abi'den kuşu alıp güzel de kafes aldığın zaman işlem tamam. Benden tavsiye profesyonel kafes düşünmüyorsan çifthane al. İlerisi için lazım olacaktır.

abim hiç yeni konu açmayım kafes için siz bana ne önerirsiniz,kuşu nakit aksesuarlarını kredi kartımla alacağım çok fazla bütçe ayıramıyorum ilk etapta bana kesin al dediklerini alayım en güzeli öğrenci işi basit başlangıç seviyesinde olsun her şey. İlerleyen vakitlerde daha ileri derece şekile sokarım bu durumu

abim hiç yeni konu açmayım kafes için siz bana ne önerirsiniz,kuşu nakit aksesuarlarını kredi kartımla alacağım çok fazla bütçe ayıramıyorum ilk etapta bana kesin al dediklerini alayım en güzeli öğrenci işi basit başlangıç seviyesinde olsun her şey. İlerleyen vakitlerde daha ileri derece şekile sokarım bu durumu
Madem öyle İzmir'de Yiğit Kafes veya Kordon Kafes var. Çifthaneler hem kaliteli hem de fiyatları uygun. Oradan alabilirsin. Ben eskiden almıştım. Ama kargo ne kadar bilmiyorum kardeşim.

Madem öyle İzmir'de Yiğit Kafes veya Kordon Kafes var. Çifthaneler hem kaliteli hem de fiyatları uygun. Oradan alabilirsin. Ben eskiden almıştım. Ama kargo ne kadar bilmiyorum kardeşim.

Link vermem sıkıntı olur mu bilmiyorum ama kaldırabilirim istenilirse;

1) Çift Kapı Krom Renk Muhabbet Kafesi - 0052 - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

2) 3 Kapı Muhabbet Kafesi - 0094 - Türkiye' nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com

Bu ikisi iyi mi abi bir kuş için?Hangisini tercih edeyim sizce?

Hoşgeldiniz.. İyi forumlar dilerim.