Karadeniz Pet

Merhabalar .. :)

C

Co_Miki

Guest
Merhaba arkadaşlar ben Isparta Aksu'da SDÜ Öğrencisiyim. İzmir'de yaşıyordum, şuan Isparta'dayım..
Yurtta tek odada kaldığım için yanıma 2 arkadaş getirdim İzmir'den ..
Bir dişi bir erkek 2 arkadaşımla 2 sene burda kalacağız :)
İsimleri..
Dişi : Miki
Erkek : Coo

Aldığım yer çok güvendiğim bu kuşlara ömrünü adamış bir insan. Coo'nun damızlık olduğunu ve 1 yaşında olduğunu söyledi, Miki ise 3-4 Aylık ve İngiliz kırığı bir kuş olduğunu söyledi .. İkisinin eş hikayesi ise :

İlk önce sadece Miki'yi alcaktım. Seçtim ve kuşu kafesten çıkardık. Tek başına kafesteydi diğerlerinden ayrı bir şekilde. Diğer kuşlarla ilişkisine bakmak için salmaya saldı Miki'yi ve sadece 1 dk içinde Coo'yla öpüşüp koklaştılar. Bizde ayırmayalım dedik ve bende 2'sinide aldım :)

Şuan Yurtta 2.günleri hala yol yorgunluğunu ve yeni mekan travmasını atlatamadılar, 8 saatlik bir yolculuk ..

Hayvanlara İnsanlar kadar değer veren biriyim ve onları çok seviyorum, Sizlerinde yardımı ve fikirleriyle Coo ile Miki'yi uzun bir sağlıklı yaşam geçirmesini diliyorum.. Onlar için Elimden gelenin fazlasını yapacağım :)

Tekrar Merhabalar ..

[IMG=http://img21.imageshack.us/img21/2614/fotoraf0548u.jpg][/IMG]

Öncelikle ailemize hoşgeldin sefalar getirdin güzel kardeşim :)

Co ve Miki gerçekten her ikiside çok güzeller maşAllah Rabbim nazarlardan korusun inşAllah :)

forumumuza hoşgeldiniz.. Kuşlarınızda çok tatlı maşallah..

aramıza hoşgeldiniz bulut renkli olan kuş braz üşütmüş ona vtamn ver sıcak yere al tedavi süresince

forumumuza hoşgeldiniz.. Kuşlarınızda çok tatlı maşallah..

Hoşbulduk Yusuf arkadaş :) Çok teşekkürler ..

aramıza hoşgeldiniz bulut renkli olan kuş braz üşütmüş ona vtamn ver sıcak yere al tedavi süresince

Hoşbulduk Gökhan abi. Soru Cevap bölümünde ne tür vitaminler vereceğimi sordum abi en kısada sürede tedaviye başlıyorum.. Şuan kaloriferin yanına aldım sıcak bir ortamdalar .. Yolda üşüttüler galiba :(

hoşgeldiniz...kuşlarınız da güzel maşaallah...

Hoşgeldiniz :) maşAllah ikisi de birbirinden güzel :) vitamin takviyesi yapıp sıcakta tutun. İshal ilacı verin biraz üşütmüş gibiler, hayırlısı olsun:)