Karadeniz Pet

merhabalar :)

• Konbuyu başlatan Derya ŞENSOY
  • Başlangıç tarihi
D

Derya ŞENSOY

Guest
merhaba arkadaşlar nasılsınız?
ne zamandır giremiyordum?
herşey yolunda mı?

Meraba hoşgeldiniz bir sıkıntı görünmüyor sitede yolunda yani :)

güzel kuşlar ve sahipleri sağlıklı olsun yeter :)

Merhaba Derya Hanım, hoşgeldiniz tekrardan.

hoşbuldummmm :) ara ara fırsat buldukça giricem foruma yine özlemişim valla apayrı bi dunya burası :)

aslında epey hırçın :( yaklaşık 1 aydır onunla ilgilenemedim...eevde çok yalnız kaldı...malum benim çalışma tempom...annem de öyle...hala ele gelmiyor...bi gece eve gelince ucurduk kafesi buldu üstünde gezindi ama kapıyı bulamadı...zar zor yakalayıp içine koyduk...onun dışında keyfi yerinde...kendi kendini kızdırıyor kendi kendini eğlendiriyor filan :) ama bizle muhatap değil..kafese yaklaştıkça o diğer köşeye kaçıyor...

aslında epey hırçın :( yaklaşık 1 aydır onunla ilgilenemedim...eevde çok yalnız kaldı...malum benim çalışma tempom...annem de öyle...hala ele gelmiyor...bi gece eve gelince ucurduk kafesi buldu üstünde gezindi ama kapıyı bulamadı...zar zor yakalayıp içine koyduk...onun dışında keyfi yerinde...kendi kendini kızdırıyor kendi kendini eğlendiriyor filan :) ama bizle muhatap değil..kafese yaklaştıkça o diğer köşeye kaçıyor...

Kafesin kapısı tamamen aşağı açılıyorsa bir destek koyun basamak gibi olsun yani acıktığı zaman kafesin etrafında dönücek sonra kapısını bulur zaten

kafesin etrafında dönmedi öyle suluga kadar gitti dışardan ama kapı yukarı doğru sürgülü :s ne yapabilirim bu durumda?

Aramıza hoşgeldiniz.iyi forumlar dilerim.

bi tünek alırsam tabi :) denemekte fayda var...ama şu an bize hiç alışmış değil dolayısıyla uçurmayı düşünmüyorum...ama çok uçmaya çalışıyor kafesin içinde...kanatlarını özgürce çırpabiliyor durdugu yerde kafes geniş ama dışarda ucmaya benzemez tabi...kafes temizde olsa her çırpışta etrafa tüyler uçuşuyor annem deli oluyor :s

bi tünek alırsam tabi :) denemekte fayda var...ama şu an bize hiç alışmış değil dolayısıyla uçurmayı düşünmüyorum...ama çok uçmaya çalışıyor kafesin içinde...kanatlarını özgürce çırpabiliyor durdugu yerde kafes geniş ama dışarda ucmaya benzemez tabi...kafes temizde olsa her çırpışta etrafa tüyler uçuşuyor annem deli oluyor :s

Uçurmayı düşünmüyorsanız sorun yok ozaman :) Tül varmı kafesde belki bi nebze engeller

tül var da kafes buyuk oldugu için genelde tuller çok altta kalıyor...alıştıktan sonra önünde sonunda uçuracağım :)

Evet ünekli çözüm en doğrusu.

Son düzenleme: