Karadeniz Pet

Merhabalara :)

Rockco

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yeni bir muhabbet kuşu sahibi olarak araniza katilmiş bulunuyorum kayinvalidemin tek kalan muhabbet kusunu evime getirdim ( iki hanimida öldü ) ve hemen bir disi kus aldim yanina 5 yildir hic yanliz kalmadigini dusunerek kendimden bahsetmem gerekirse emekli webmasterlerdenim :) evlendigim icin internetim suan yok o nedenle kendimi baska şeylerle meskul etmeye karar verdim ve muhabbet kusu isine basladim bu konuda bilgim cok az umarim burada bircok bilgiye kavusucam bu arada aldigimz disi kusu genc diye verdi ama adam sanki kandirildim gibi geiyor
f4e67fea68cff01d8f6bcba4191e2c7c.jpg
mavi olan gelin kizimiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hoşgeldiniz
Kuşlarınıza uzun ömürler dilerim.
iyi forumlar

Hosgeldiniz forumda bilgi sahibi olucaksinizdir muhakkak hayirli olsun.

Hoş geldiniz bol bol okuyun araştırın tavsiye ederim. MErak ettiğiniz tüm sorulaın cevaplarını burada bulabilirsiniz yeterki forumları biraz araştırın.

İLk tavsiyemizi yapalım bu ballı kraker diye satılan şeylerin çoğu kimyasallarla yapıştırılan kuş yemi. Bunları tavsiye etmiyoruz.

İLk tavsiyemizi yapalım bu ballı kraker diye satılan şeylerin çoğu kimyasallarla yapıştırılan kuş yemi. Bunları tavsiye etmiyoruz.

Sanki aylarca yemek yememis gibi saldiryorlar ozaman eve gidince. Cikartim onu

Sanki aylarca yemek yememis gibi saldiryorlar ozaman eve gidince. Cikartim onu

Bizimki tavsiye hepsi aynı değil ama piyasada satılanların çoğu kimyasal içerikli. Çıkarırsanız iyi olur bal yesin kuşların derseniz küçük ballıklar var haftada 1 verin az bişey.

Bizimki tavsiye hepsi aynı değil ama piyasada satılanların çoğu kimyasal içerikli. Çıkarırsanız iyi olur bal yesin kuşların derseniz küçük ballıklar var haftada 1 verin az bişey.

Dikkate alicam önerinizi birde yuksrida belirttim resimde pek belli degil ama disi konusunda kandirikdik gibime geliyor bize genc oldugunu soyledi ama sanki yasli gibi kafasindaki siyah ciziler yok olmus iyice ve kuyrugu cok kisa

Dikkate alicam önerinizi birde yuksrida belirttim resimde pek belli degil ama disi konusunda kandirikdik gibime geliyor bize genc oldugunu soyledi ama sanki yasli gibi kafasindaki siyah ciziler yok olmus iyice ve kuyrugu cok kisa

Kafasındaki çizgiler 6 aydan sonra iyice kaybolur zaten yaşlı değil kuşunuz güzel.

Kusunuz dişi ve çiftleşmeye uygun değil damızlık altı Güle güle besleyin muhabbetkuslari kemirmeyi sever onlar ballı krakeri kemirir bizde sanarizki iştahla yiyorlar

Kusunuz dişi ve çiftleşmeye uygun değil damızlık altı Güle güle besleyin muhabbetkuslari kemirmeyi sever onlar ballı krakeri kemirir bizde sanarizki iştahla yiyorlar

Bu kötü oldu ya :( acikcası yumurtlasın yavrulasın diye ümit ediyordum

Özellikle küçük istemissiniz 9 10 aylık olaydı iyiydi

Forumu araştırın çok konu var bulursunuz kuş güzel ama küçük keyifli hobiler