Karadeniz Pet

Mersin üreticleri buraya

• Konbuyu başlatan ErcumentaL
  • Başlangıç tarihi
E

ErcumentaL

Guest
Arkadaşlar Mersin'de üretim yapan arkadaşlar varsa. Bir araya gelelim. Bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunalım. Bu işi sizden başka birilerinin yaptığını görmek birbirimizi ateşleyebilir. Mersinde bu işle uğraşan baya insan var. Bakalım burda kaç kişi çıkacak :)

bu formda çoğunluk ankaralı üretici

bu formda çoğunluk ankaralı üretici

valla sitenin adı ankaralıkusseverler.com değil :) genel bir site. Gercekten ilk gördüğümde çok hoşuma giden gerek içeriğindeki bilgileri gerekse üyeleri ile profösyönel bir site. Görsel olarak da çok güzel hazırlanmış. Sade ve öz. Tüm şehirlerden insanların burada olması lazım bence.

valla sitenin adı ankaralıkusseverler.com değil :) genel bir site. Gercekten ilk gördüğümde çok hoşuma giden gerek içeriğindeki bilgileri gerekse üyeleri ile profösyönel bir site. Görsel olarak da çok güzel hazırlanmış. Sade ve öz. Tüm şehirlerden insanların burada olması lazım bence.

Valla ben gaziantepten sadece 3-4 kişi bulabildim , sen de inşallah bulabilirsin . :D Bu kuş severler keşke sadece istanbul ve anlara merkezli olmasa . :D Anadoluya da açılmak lazım . :)

Bir zamanlar mersindeydim ama artık Niğdedeyim :D

[MENTION=8068]Yusuf ŞANLI[/MENTION] Mersinde hocam onunla tanısabilirsiniz

Ben mersindeyim ama üretici değilim. An itibariyle kuşum da yok.

Ben mersindeyim ( tarsus ) kendi capimida biseler yapiyorum :) istediginz zaman rahatsz edebilirsiniz

Yavru çek nereden bulabilrim mersinde? Üretici olarak

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mersin 'de olup da hiç üretici tanımamak olmaz.. Tarsus ve Silifke arasında, muhabbet kuşu sevda cennet sultan ispinoz hint bülbülü java gökkuşağı çim çilek kesikboyun maskeli pakistan gozella vs ayrı ayrı bir çok üretici mevcut.. bu sayduklarımı da bizatihi üretiyorlar.
adım, Mensur. 0 553 345 9468 ulaşabilirsin bir çay içer sohbet ederiz..

https://www.facebook.com/bisikletkullanicisi

Mersin 'de olup da hiç üretici tanımamak olmaz.. Tarsus ve Silifke arasında, muhabbet kuşu sevda cennet sultan ispinoz hint bülbülü java gökkuşağı çim çilek kesikboyun maskeli pakistan gozella vs ayrı ayrı bir çok üretici mevcut.. bu sayduklarımı da bizatihi üretiyorlar.
adım, Mensur. 0 553 345 9468 ulaşabilirsin bir çay içer sohbet ederiz..

https://www.facebook.com/bisikletkullanicisi

Öz be öz Mersinli var olmaz mı? :) 7 sene önce Mersinden düştük yollara. Ankara, derken Eskişehir! Yakında temelli döneceğim inşallah memleketime. Geldiğimde tanışmak isterim sizlerle.

Ben tarsusluyum acemi ve yeni yetmeyim o ki azbillgim var ama cok bilgiye ihtiyacim var :)