petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mesajların gizliliği Hk.

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Arif BYGL tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Arif BYGL

Arif BYGL New Member

Beğenileri:
    0
    Günaydınlar,

Bugün farkettim ki Google a ismimi yazdığımda forumdaki tüm mesajlarım görünmekte. Daha doğrusu bir arkadaşım bana iletti.
    Bunun önüne nası geçebiliriz, böyle birşeyi istemiyorum ben . Konu hakkında acil yardımlarınızı rica eder iyi günler dilerim.

Not: bu mesajım da şimdi çıkacak :) muhtemelen nickname den isime geçtikten sonra böyle oldu eğer bu çözüm yoksa beni tekrar nickname kullanımına almanızı rica edeceğim sevgili moderatör üstadlarım

Selamlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Burada attığın mesajların sana ne gibi bir zararı olacağını düşünüyorsun ?

3. Arif BYGL

Arif BYGL New Member

Beğenileri:
    0

Şöyle kısa bir açıklama yapayım diyecektim ama düşündüm de benim düşündüğüm gibi sıkıntı olacak bi durum yok.
    İnsan kaynakları personellerinin işe alımlardaki etkin yöntemlerinden bir tanesi bu Google ve sosyal mecralar , şuan da da iş arayışındayım. Acaba diye sordum bir an kendi kendime

4. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Bencede yazılan mesajların google gibi herkese açık platformda alenen görünmesi doğru değil.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] bizleri bu konuda bilgilendirecektir inşaallah

6. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    Canlı hayvan hobinizin ik veya başka bir şey tarafından sorun olacağını düşünmüyorum. Zaten çoğu kişi kendi fotoğrafını kullanmıyor forum da o yüzden dünya da tek bu ada sahip insanlar olmadığımızdan çok dikkate alınmaz eminim. Facebook ,twitter , linkedine gibi ağlar önemli o konularda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:29 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Neden doğru değil gerçekten meraktan soruyorum :)

7. Arif BYGL

Arif BYGL New Member

Beğenileri:
    0

Sanıyorum tek Arif Özhan Baygül benim

8. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    Büyük bir şansızlık o zaman :) ismini arif baygül diye değiştşr istersen ;) az da olsa özhanı yok diye kurtarırsın :)

9. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Burada yazılanları arama motorlarına kapatma gibi bir seçenek varsa iyi olur diye düşünüyorum.
    Yazılanlar zararsız olsa da , şahsen ben bu foruma özel mesajlarımı cümle aleme ifşa etmek istemezdim.

10. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Sadece bu platform değil her platformda görünmesi doğru değil.Benim yazdığım tüm yazılar bu foruma özel.Belki burada satış ilanı açacağız?
    Bu ilan ile sizi şikayet etseler ne olur tahmin edebiliyor musunuz?
    Ya da burada bazı özel face,twitter gibi ortamlarda yazmak istemediklerimizi paylaşmak istemediklerimizi paylaşabiliyoruz.Ben bunların görünmesini istesem face'e yazar atarım.Anlatabildim mi?

Eğer böyle bir durum var ve düzeltilmezse ben foruma bir daha yazı yazmam.Tüm konu ve mesajlarımında silinmesini talep ederim.

11. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    yani diyorsunuz ki forum kilitli bir forum olsun sadece üyeler görsün. bu arada size şikayet eden yine eder ekran görüntüsünü alır delil olarak sunar.

bence fazla abartıyorsunuz. forum google da üst sıralarda olan bir forum. bir reklam geliri var ve ben burada ki yazımın , konumun yada yorumumum okunmasında bir sakınca göremiyorum. ne kadar özel bilgiler paylaşılıyormuş ne kadar değerli :)

12. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Bence kendi fikrinizi açıklarken üslubunuza dikkat etseniz daha iyi olur.
    Başkalarının düşüncelerini küçümseyici ve değersizleştirici yaklaşımlar
    hem yakışmıyor hem de gereksiz gerginliklere kapı aralıyor..

13. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12

Sizi ilgilendirmez.Siz sakınca görmüyorsanız ben görüyorum.
    Herkesin prensipleri ve tarzları farklıdır.
    Sen her olaya başlık açarsın ben tek başlık açarım.
    Sen her kuşuna başlık açarsın ben hiç açmam gibi.
    Senin yazılarının,konularının forum dışı üyelerce okunması sıkıntı değilken,benimkiler sıkıntı olabilir.Ben size saygı duyuyorsam sizde bana saygı duyabilirsiniz.Zor bir durum olmasa gerek.

Saygılarımla.
    İyi eğlenceler.

14. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Arkadaşlar internet ortamında, forumlarda ve sosyal platformlarda paylaştığınız her şey bir şekilde bir yerlere kaydedilir. Arandığında bulunmasını istemediğiniz yazıları ve görsellere paylaşmayın. Forumun veya sosyal platformların bunda yapabileceği bir şey yok. İnternete adım attığınız an her paylaştığınız public (herkes tarafından görülen) olur. Bunu istemeyen kabul etmeyen internette paylaşım yapmamalı.

#14 Levent ACAR, 21 Ocak 2016
    Son düzenleme: 21 Ocak 2016
  15. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    hüseyin ürettiğim kuşu paylaşacağım tabi ki üret sende paylaş ;)

16. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Herkesin tarzı farklıdır üstad.Ben çok nadir paylaşırım.özelden 1-2 dostum,büyüğüm,kardeşim görsün yetiyor :)
    Ben hobiciyim kendim zevki yaşasam yetiyor gerçekten.Çok özel bir durum olmadıkça da bu değişmez diye düşünüyorum.
    Allah size daha çok ve daha iyilerini nasip eder inşallah.Ben tanıdığım herkesin benden 1 adım önde olmasını istiyorum.Buna siz ve bu forumdaki üstadlarda dahil.

17. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Site google örümceklerine kapatılabilir ama bunu site sahipleri istermi bilmem. Kimsede seve seve yapmaz. Buraya çoğu kişi google aramaları ile geliyor. Bir site yöneticisi herzaman geniş bir kitleye hitap etmek ister. Yani belki forum gizli olsaydı ben belki bu forumun fayfalarindan yararlanamayacaktim. Bu durumda en uygun şey. İsim Soyisim yerine nick kullanmanız.

Saygılar

#17 muselman, 21 Ocak 2016
  18. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    Mert bana yazdığını düşünerek saygı çerçevesinde cevap vereceğim ki neden bu kadar üstüne aldın anlamadım.

Yazışmaları okuduğun zaman nerde bir küçümseyici ve değersizleştirici yorum var bana belirt açıklamasını yapayım. Bu tamamen algısal bir durum nasıl algılarsan öyle alırsın.

Yeni biraz benim yazdığımda değil kendi algında da sorgula.

Ben 1 kişi hariç burada saygımı bozmadım bozmam da. Bazen insan ben niye böyle algıladım diye kendini de sorgulamalı. Bir çok yan sebebi olabilir böyle algıların.

İyi akşamlar

#18 Ercan YAŞAR, 21 Ocak 2016
  19. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Ben foruma her gun giren bir uyeyim. Severek takip ediyor ve paylasim yapiyorum. Soz konusu arkadaslar konuyu acan arkadaslar naçizane tavsiyem isimlerini degistirmeleridir. Site yoneticilerin bunu dikkate alcagini dusunmuyorum. Ben de soyismimi yazmadan nick aldim

Asil soylemek istedigim sey ise ercan yasar beyin uslubu. Beni rahatsiz ediyorsunuz. Nedense surekli bi polemik yaratma derdindeymissiniz gibi geliyor bana. Bu arada Soz konusu 1 kisiyle de ne bi yakinligim ne sohbetim olmustur. O nedenle yazmiyorum

Vakti zamaninda size paylastiginiz bi kusun satilik olup olmadigini sordum. Siz de bana satilik olsa satis ilani acardim gibi bi cevap verdiniz belki de orda benim size bir onyargim oldu. Cok atarlisiniz. Bu yazdiklarim kisisel degil. Soyleceklerim bu kadar

20. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Yukarıda ortaya koyduğunuz tavrı özetledim.
    Aşağıda da benim başka sorunlarım olduğunu ima ederek bu tavrınızı
    devam ettiriyorsunuz.
    Ben de pekala aynı tondan konuşmasını bilirim.

Sayfayı Paylaş