Karadeniz Pet

Mesleklerimiz

kaan1903

Meraklı Üye
Mesleklerimiz nedir arkadaşlar nelerle meşgulüz..

Ben başlayayım, öğretmenim (atanamayan)

Son düzenleme:
MYO Bilgisayar Progracılığı okudum şuan ise kpss hazırlık içindeyiz inşallah hayırlı birşeyler gelir.

MYO Bilgisayar Progracılığı okudum şuan ise kpss hazırlık içindeyiz inşallah hayırlı birşeyler gelir.

Hayırlısı olsun hocam, koca 1 sene verdim kpss için, soruları gördük gitti bir sene.. Yine kpss hazırlığına başlayacağım bayramdan sonra fakat bankacılık,özel sektör vs. düşünmeye başladım..Yazık oldu okuduğum zamana..

Zor süreç kpss Allah yardımcınız olsun

Hayırlısı olsun hocam, koca 1 sene verdim kpss için, soruları gördük gitti bir sene.. Yine kpss hazırlığına başlayacağım bayramdan sonra fakat bankacılık,özel sektör vs. düşünmeye başladım..Yazık oldu okuduğum zamana..

Zor süreç kpss Allah yardımcınız olsun

Saol kardeşim bakalım.

Kimyagerim bende henüz işsizim asker dönüşü bakıcam bişeyler

CNC freze (router) operatörüyüm Akgün reklam
(açık hava reklam sektörü)

Turizm Otelcilik mezunuyum ama 14 yıldır Ayakkabı İmalatcısıyım küçük çaplı bir aile sirketi ;)

hocam senin hobihanenin resimlerini incelediğimde mantolama yalıtım vb işlemler yapmıştın, profesyonel çalıştığın belliydi şaşırmıştım, demek ki meslektenmiş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

Kimyagerim bende henüz işsizim asker dönüşü bakıcam bişeyler
Hayırlısı olsun hocam,şimdiden hayırlı tezkereler

lise 1 öğrencisi :)

Başarılar kardeşim,lise 2 2.dönemden itibaren ygs hazırlıklarına başlamalısın benden tavsiye

CNC freze (router) operatörüyüm Akgün reklam
(açık hava reklam sektörü)

Hayırlı işler hocam

atanamayan sosyolog

Hayırlısı olsun hocam, sınava hazırlanıyomusunuz?

Muhasebe ve yedek subay adayı :)

Üniversite'de Elektrik Teknisyeniyim. 26 yaşında 1 çocuk babasıyım :)

Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 2.sinif bitirdik inşallah :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yüksek lisans yapacağım diye askere gitmeyip yüksek lisansa başlayan ve askerlik yapmadığı için çoğu firmanın iş vermediği iş verenin de komik ücretler teklif etmesi ile bu ülkenin gelişemeyeceğini anlamış işsiz yüksek mühendis adayıyım :(

Sınıf öğretmeniyim. Meslekte 9 yılı bitirdik.

Geri