Karadeniz Pet

Mesleklerimiz

evli, 1 çocuk babası, muhasebeci...

Bilgisayar Mühendisiyim , 2 yıldır 30 üni. ile beraber çalışıyoruz , hayırlısı diyelim. :D Kpss yi de boşverin bence , devletin memuru olmayı hiç istemedim istememde , boşuna mı üni. okuduk . :D

Bilgisayar Mühendisiyim , 2 yıldır 30 üni. ile beraber çalışıyoruz , hayırlısı diyelim. :D Kpss yi de boşverin bence , devletin memuru olmayı hiç istemedim istememde , boşuna mı üni. okuduk . :D

hocam senin bölüm müh. özelde geniş yelpazeye sahipsin.Bölümün çok güzel,çok istemiştim ama sözelci olunca maalesef seçemedik. Hem çok eğlencelidir üniv. sürekli yeni teknoloji ile tanışırsın zaten akıllı tahta hemen hemen heryerde onlara uğraşmak eğlenceli olur.Mesleğinizde başarılar dilerim. Öğretmenlik gibi dar çalışma alanı değil, valla bayramdan sonra özel de iş görüşmelerine başlayacağım, bakalım neler olcak hayırlısı

Site Sahibi :D İsin saka kismi tabi bu :p Radyo ve Televizyon Programciligi Ogrencisi :) Ayni zamanda web tasarim uzmaniyim.

Merhaba arkadaşlar ben de Sınıf Öğretmeniyim. 4 yılım doldu sayılır. :) Atanamayan arkadaşlar da en kısa zamanda atanırlar inşallah.

Maliye Bakanlığı'nda Gelir Uzmanıyım.

Oğuzhan kardeşim öyle deme. Yaşım 30, 31'e az kaldı... Evlenmeden önce bende senin gibi diyordum ama, evlendim çocuk oldu falan şimdi zamanında niye uğraşıp memur olmaya çalışmadım diye kafamı taşlara vuruyorum... Muhasebeciyim, muhasebeci enflasyonu yaşanıyor piyasada, ücret düşük, özel sektörde keyfiyet çok, şartları zor, sorumluluk çok yetki yok vs... Bence devlet memurluğu en güzeli, eşim memur ordan biliyorum... Şimdi KPSS ye giriyorum bilgilerim uçmuş gitmiş, hep düşük çekiyorum, evden çocuktan ders çalışmak da pek mümkün değil...

Eskiden bizim memlekette bir söz söylerdi ihtiyarlar, Sen desenki bilmem ne holdingin sahibiyim, ihtiyar nine derdi ki "oğlum, az daha okuyup da ormancı olamadın mı?" :)

Burdan bakınca bence böyle görünüyor kardeşim... :)

Isletme muduruyum iktisad mezunuyum

hocam senin hobihanenin resimlerini incelediğimde mantolama yalıtım vb işlemler yapmıştın, profesyonel çalıştığın belliydi şaşırmıştım, demek ki meslektenmiş :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:29 -->-> Daha önceki mesaj 12:21 --

Hayırlısı olsun hocam,şimdiden hayırlı tezkereler

Başarılar kardeşim,lise 2 2.dönemden itibaren ygs hazırlıklarına başlamalısın benden tavsiye

Hayırlı işler hocam

Hayırlısı olsun hocam, sınava hazırlanıyomusunuz?

tamam teşekür ederim tavsiye için:)

Doktorum. Kütahya merkezde aile hekimiyim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Site Sahibi :D İsin saka kismi tabi bu :p Radyo ve Televizyon Programciligi Ogrencisi :) Ayni zamanda web tasarim uzmaniyim.

Tebrik ederim kardeş site için baya emek harcamışsın, öğrenciyken bende site işiyle ilgilenmiştim ama öylece kaldı sonra kpss den dolayı zaman ayıramadım kaldı öylece. RTS mi bölüm yoksa farklı bir bölüm mü oluyor?

Son düzenleme:
Tebrik ederim kardeş site için baya emek harcamışsın, öğrenciyken bende site işiyle ilgilenmiştim ama öylece kaldı sonra kpss den dolayı zaman ayıramadım kaldı öylece. RTS mi bölüm yoksa farklı bir bölüm mü oluyor?

Tesekkur ederim Allah razi olsun :) RTS sinema olani bizim ki RTP programcilik :)

Geri