Karadeniz Pet

Meyve ne versem ?

yigitcandemirag

Meraklı Üye
Gençler kuşlarıma meyve ne vereyim bu mevsim de ?

Benimki çiğ patates bile yiyo. Elimizde ne görse saldırıyo. Kuru ekmekden tut da sarma için hazırlanan yaprağa kadar. Engelleyemiyoruz. Gören de aç bıraktık sanır. Kalite yem veriyoruz bide...

Elma verebilirsiniz. Tüm elmayı asıyorum 12 kuşa 1 saat içerisinde çöpü kalıyor sadece.

Avakado ve kivi C vitamini deposuymuş. Ben kivi çok verdim, avakado denememiştim.

Papağanlar için toksin deposu. C vtamini zaten papağanların en az ihtiyaç duydukları vitamin ki zaten asıl c vitamini deposu portakaldır. Size bi link vereyim. beslenme Sadece bu linkte yazdığı içi değil yabancı hangi literatürü okusam aynı şeyle karşılaşıyorum. 100% eminim zararından

Papağanlar için toksin deposu. C vtamini zaten papağanların en az ihtiyaç duydukları vitamin ki zaten asıl c vitamini deposu portakaldır. Size bi link vereyim. beslenme Sadece bu linkte yazdığı içi değil yabancı hangi literatürü okusam aynı şeyle karşılaşıyorum. 100% eminim zararından

Tamam insanları yanlış yönlendirmeyelim.

AVAKADO YASAK.. :)

Şimdi elma kestim koydum suratına bile bakmadılar yeşillik deli gibi yiyorlar marul veriyorum genel o yüzden :)

Geri