Karadeniz Pet

Mezattan Aldığım Tepeli Çiftim.

• Konbuyu başlatan Sinan ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
S

Sinan ÇELİK

Guest
Arkadaşlar merhaba,

Bugün mezattan aldığım kuşlarımın resimlerini sizlerle de paylaşmak istedim. Forum üyelerimizden Sertaç ARSLAN arkadaşıma katkılarından dolayı teşekkür ederim.

KDMzZ6.jpg

emPVj8.jpg

Maşallah çok güzeller fiyatida güzeldir inş:)

Hayırlı olsun Sinan bey bol bol yavrularını alırsınız inşallah.Bende diğer arkadaşlar gibi fiyatını merak ediyorum yazarsanız seviniriz.

Hayırlı olsun arkadaşım. Bol bol yavru alırsınız inşallah.
Kaça aldınız çifti ?

Sinan bey çok güzeller ne kadara aldiniz

Maşallah çok güzeller fiyatida güzeldir inş:)

hayırlı olsun güzellermiş.

Hayırlı olsun Sinan bey bol bol yavrularını alırsınız inşallah.Bende diğer arkadaşlar gibi fiyatını merak ediyorum yazarsanız seviniriz.

Maşallah bol yavrular alırsınız inşaallah

çok teşekkürler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

maşallah çok güzeller

Saolasın Okan abi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:05 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

Bu Gün bende mezattaydım kuşta çıkarttık bu kuşlarıda gördüm :)

Bir üretici olarak kuşlara yorum yapmamışsın Ümit kardeş ? Senin kuşlar hangileriydi?

Hatta sinan bulut ve emine acarın kolay cıkmayan zor bulunan dediği sarı bi teksas vardı onlar benimdi baya bi kişi inceledi orda o kuşu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:10 -->-> Daha önceki mesaj 20:06 --

Kuşlar gayet iyi ancak erkeği çok daha iyi hayırlı olsun

Hatta sinan bulut ve emine acarın kolay cıkmayan zor bulunan dediği sarı bi teksas vardı onlar benimdi baya bi kişi inceledi orda o kuşu :)

Jumbolarla beraber olan mıydı altta erkek jumbolar üstte 2 dişi onlardan biri en son 35 tlyi bulmuştu o mu?

valla 5 tl de ben takfiye ettim 50 tl yi bulsun da satılsın diye ama gerçekten 35 az oldu o kuşa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:14 -->-> Daha önceki mesaj 20:13 --

Yorum için teşekkürler bu arada :)

Sizin kuslar iyi güzel bi takım işlh yavru alırsınız ancak erkeğiniz dahada iyi
Zaten rica üzerine getirdik o kusları çeşit çok olsun diye. O Kuş 50 den de fazla eder çünkü aramayla zor bulunan Ender rastlanan mutasyonlardan tanısaydık birbirimizi mezattan sonra muhabbet ettik otururduk biraz

Hayırlı olsun...İnşallah bol bol yavrularını da görürürsün

Keske tanısaydım iki kabak gitti birini cüneyt abi birini emine hanım almıstı paylastılar sonra uyandırırdım sizi direk o kuşlarıda aldırırdım size ucuzduda

Geri