Karadeniz Pet

Mikostatin kullanım

Emreoz

Meraklı Üye
Merhabalar

Benim mubiş bir süredir eş istediği için kusuyor mümkün olduğunca tünek, dolaştığı yerleri vs dezenfekte ediyorum ancak koruyucu amaçlı olarak mikostatin kullanıldığını gördüm bir videoda, bilip bilmeden kullanmak istemiyorum size danışmak istedim hastalanmasına önlemek için 15 günde 1 damlatayım mı suluğuna 1-2 damla?

aynı videoyu bende izledim.mantıklı olur mu bilmiyorum.çünkü bazı ilaçları gereğinden az kullanınca o ilaca bağışıklık gelişiyor.sonra ihtiyacı olduğunda işe yaramıyor.

Aynen kesinlikle ondan çekindim bende
ben şuan sarı yüzlü kuşa başladım ama acaba griyede başlasam mı?onda hiç hastalık belirtisi yok gibi ama tedirgin oldum yanyana durdukları için.

Koruyucu amaçlı ilaç kullanmak yanlış. Korumak için doğal yöntemleri tercih edin derim.

Hastalıklardan korumak için düzenli aralıklarla antibiyotik kullananlar da var. Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir şey değil bu.

aynı videoyu bende izledim.mantıklı olur mu bilmiyorum.çünkü bazı ilaçları gereğinden az kullanınca o ilaca bağışıklık gelişiyor.sonra ihtiyacı olduğunda işe yaramıyor.
Durum bundan ibaret. Zorunlu kalmadıkça ne siz ilaç kullanın ne de diğer canlılara verin.

Geri