petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mineral blogu ve kalamar kemiği tüketimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Ateş tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Sinan Ateş

Sinan Ateş New Member

Beğenileri:
    0
    Selamün Aleyküm ben 5 çift muhabbetle yeni başladım bu hobiye bir ciftimin dişisi günde bir mineral blogunu kemire kemire un ediyor bunun yanında yine günde bir tane kalamar kemiğinin içini (silip supuruyor (yumuşak olan kismini) kocaman kemikten jilet gibi ince bir kısım bırakıyor yumurta hazırlığı galiba değilmi? Erkek üstüne çıkıyor günde 3 4 kere benim gördüğüm ama en fazla 15 20 saniye kalıyor üzerinde bu yavru için yeterlidir? Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim.

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yeterlidir, dişi kuşunuzun vaktini yuvalıkta geçirmeye başladıgını da gözlemliyorsanız, yumurta almanıza az vakit kaldı demektir.

3. Sinan Ateş

Sinan Ateş New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi yuvalikta zaman geçiriyor ama kısa kısa giriyor çıkıyor 3 5 dk. Kalıyor içeride geri çıkıyor erkekte maşallah disiden vücut ca daha küçük olmasına rağmen dişi hafif bir egilince hemen çıkıyor üstüne devamli dişinin peşinden

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bir hafta 10 güne kadar yuvalıkta gecirilen süre artar..

5. Sinan Ateş

Sinan Ateş New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim sağolun

Sayfayı Paylaş