Karadeniz Pet

Mini hobihanem...:)

maşallah hayırlı üretimler umarım beklentilerinizi alınırsınız

Kafes çok güzel. Kuşlarını çok şanslılar.

maşallah iyiy üretimler yavrular varmı

Kafesin ölçüleri nasıl?

Maşallah kuşlarınız çok güzel kafesiniz de mükemmel nerden aldınız internet üzerinden bakabileceğimiz bir siteyse ismini verebilirmisiniz hayırlı üretimler :)

Son düzenleme:
Maşallah kuşlarınız çok güzel kafesiniz de mükemmel nerden aldınız internet üzerinden bakabileceğimiz bir siteyse ismini verebilirmisiniz hayırlı üretimler :)

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için...Fakat reklama girip girmeyeceği konusunda bilgim olmadığından özelinize yazıyorum..iyi Günler...

Bir sıkıntı olmaz diye düşünerek ve sisteminiz çok hoşuma gittiği için bir hevesle yazmanızı rica ettim sizin vasıtanızla da site yöneticisi arkadaşlardan özür dilerim bilgi paylaşımınız içinde size teşekkür ediyorum bol yavrulu sezonlar dilerim :)

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için...Fakat reklama girip girmeyeceği konusunda bilgim olmadığından özelinize yazıyorum..iyi Günler...

Hocam öncelikle hayırlı olsun ve kafes çok güzel. Nereden aldığınızı banada özelden yazarsanız sevinirim. Çok beğendim. Aradığım türde bi kafes

Hobihaneme Işıklandırma sisteminide yaptım nihayet...Ustalardan tavsiye alabilirsem sevinirim...

RE1kR6.jpg

pvXzVm.jpg

kZGBRA.jpg

NYlAJ5.jpg

aPd3R5.jpg

Y3qkRl.jpg

8mPZoQ.jpg

Üretim başlayınca o kafesler kaldırmayacak yavruları bence.. aynısından bir tane daha yaptırmak gerekebilir :)