Karadeniz Pet

Mini mini bir kuş konmuştu:))

• Konbuyu başlatan İlker ve Duygu
  • Başlangıç tarihi
Yerli, dişi, 2 aylık civarı ileride eş ola bilirle maşallah

Maşallah güzel kuş dişi en fazla 2,5 aylıktır sanırım. Yav bide benim balkonuma gelsin yolda yürürken önüme çıksın bi muhabbet kuşuda yav, bende kocaeliliyim bana niye gelmiyorlar arkadaşım yolda giderken bulur öbürüne balkonda otururken omuzuna konar sizinde balkona gelmiş bütün izmitlilere geliyor bi bana gelmiyorlar :D

aslında bizim Can getirdi kuşu. Balkona koyuyoruz onu havalar güzel olunca, herhalde onun sesine geldi. İnş. sizinde karşınıza çıkar bigün:)

Ayrıca yorum yapan herkese teşekkürler tekrar

evde kus sesi olması etkiler mi bilmiyorum ama benimde balkonuma 1 kez muhabbet 1 kezde serce geldi

aRKADAŞLAR Gelse bile yakalamaya calısırsan akcarlar nası olucak o iş anlamadm :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

aRKADAŞLAR Gelse bile yakalamaya calısırsan akcarlar nası olucak o iş anlamadm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Bi kere eskiden kuslrımı balkona koydum kus gelmisti nası yakalacagımı bmyom yavaşca elimi uzattım ac geri cekildi sonra uctu .s bida gelse napsm ?

Levent hocam Sizin balkona muhabbet kuşu konsa nasıl yakalarsınız

aRKADAŞLAR Gelse bile yakalamaya calısırsan akcarlar nası olucak o iş anlamadm :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:30 --

aRKADAŞLAR Gelse bile yakalamaya calısırsan akcarlar nası olucak o iş anlamadm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:46 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

Bi kere eskiden kuslrımı balkona koydum kus gelmisti nası yakalacagımı bmyom yavaşca elimi uzattım ac geri cekildi sonra uctu .s bida gelse napsm ?

bizim balkona gelen kuşa balkon kapısını açıp gel diyince geldi :) biraz da şans herhalde kısmetimizde varmış:)

Geri