Karadeniz Pet

mini mini bir kus

• Konbuyu başlatan mujde hatipoglu
  • Başlangıç tarihi
Ececim şimdi ;))))

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:41 -->-> Daha önceki mesaj 18:40 --

Begenirim tabisi

Kuşun çok küçük olduğu belli de ayakları üstünde duramaması normal mi? Maşallah

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Iste onu bilmiyorum anormal mi hic cbu kadat kucukken edinmemistim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Napmaliyim barlas bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

Napmami onerirsiniz barlas bey alirken de pek hareketli degildi cunku

Iste onu bilmiyorum anormal mi hic cbu kadat kucukken edinmemistim :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:06 --

Napmaliyim barlas bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

Napmami onerirsiniz barlas bey alirken de pek hareketli degildi cunku

Benim sadece dikkatimi çekti. Muhabbet kuşları hakkında pek bilgili sayılmam. Kuşun anatomisinde problem olup olmadığını bilemiyorum. Çokta küçük olduğundan olabilir. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Bey'in ya da diğer üretici arkadaşların bilgisi ve tecrübesine başvurabiliriz. Ancak kuşun bacaklarında bir ayrıklığın söz konusu olup olmadığını etüt ediniz. Tekrar bakınca kuşun sağ bacağında problem gözüküyor. Sol mu demeliyim yoksa. Resimler tereddüte düşürdü. Geç kalınmış olabilir. Yürüyüşü nasıl peki? Satın mı aldınız?

Son düzenleme:
Benim sadece dikkatimi çekti. Muhabbet kuşları hakkında pek bilgili sayılmam. Kuşun anatomisinde problem olup olmadığını bilemiyorum. Çokta küçük olduğundan olabilir. [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Bey'in ya da diğer üretici arkadaşların bilgisi ve tecrübesine başvurabiliriz. Ancak kuşun bacaklarında bir ayrıklığın söz konusu olup olmadığını etüt ediniz. Tekrar bakınca kuşun sağ bacağında problem gözüküyor. Sol mu demeliyim yoksa. Resimler tereddüte düşürdü. Geç kalınmış olabilir. Yürüyüşü nasıl peki? Satın mı aldınız?

Valla satın almak ama aldığımızda da yurumuyordu zaten şimdi de yürümüyorbenm kucuk oldugu icindir diye dusundum ama tunemektevde zorlaniyor gibi

İşiniz zor o zaman iade edilebilir içim cız eder, sakatsa da içim cız eder. Annesinin bakmadığı ya da sakatladığı bir yavru gibi.

Ben de kendisini forumdan biliyorum. Görünce yardımcı olacaktır. Evham yapmayın siz gene de yanılma ihtimalim de yüksek, kuş biraz büyüyünce de düzelebilir.

İşiniz zor o zaman iade edilebilir içim cız eder, sakatsa da içim cız eder. Annesinin bakmadığı ya da sakatladığı bir yavru gibi.

Benm hepkucuklugunne yordum ama şimdi çok üzüldüm yavruyu veren uretici arkadaşımız onun anlamama ihtimali olabilir mi

Üreticinin anlamaması zor gibi. Müsterih olun forumdaki kullanıcılar yardımcı olacaktır.

Ucmasinda bir problem yok ama ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

Üreticinin anlamaması zor gibi. Müsterih olun forumdaki kullanıcılar yardımcı olacaktır.

Teşekkür ederim barlas bey

Duruş bozukluğu da olmayabilir bekleyelim

Geri