Karadeniz Pet

Mini Pilot büyüyor..

Salih Özdemir

Yeni Üye
Iyi günler herkese, uzun zamandır foruma girmeye fırsatım olmuyor ne yazık ki. Bu süreçte [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abiden aldığım kuşum da 8 aylık oldu, tekrar tüye girdi ve banyo yapıyor. Baya da alıştı artık tepemizden inmiyor yaramaz. Size de son durumunu göstermek istedim.
08e8aa49fb68f5c2fe13d9945afcffde.jpg

bbeff8ae053b17b689cf8bd040f917f8.jpg

çok tatlı kuşa da gayet güzel bakmıssınız birdee levent abimizikuşu olunca birbaşkaoluyor

Merhaba, bizim oğlan kardeşini görünce mutlu oldu, selamı varmış iletirseniz sevinirim :)
Maşallah iyi bakmışsınız, size tavsiyem sürekli konuşmanızdır çünkü @Levent ACAR 'dan gelme diye mi bilmiyorum ama gerçekten konuşmaya çok yatkın. Şu anda 10 kelime rahat rahat söylüyor.

ZDD09V.jpg

Son düzenleme:
maşallah güzel kuş allah uzun ömürler nasip etsin kuşunuza

Merhaba, bizim oğlan kardeşini görünce mutlu oldu, selamı varmış iletirseniz sevinirim :)
Maşallah iyi bakmışsınız, size tavsiyem sürekli konuşmanızdır çünkü @Levent ACAR 'dan gelme diye mi bilmiyorum ama gerçekten konuşmaya çok yatkın. Şu anda 10 kelime rahat rahat söylüyor.

ZDD09V.jpg

Şimdi ilettim selamını, bizimki de sevindi kardeşini gördüğüne :)
Teşekkür ederim siz de çok iyi bakmışsınız, yanımda olduğu her an konuşuyoruz şu an 6 kelime ve 1 kısa cümle söyleyebiliyor kendisi başka şeyler de öğretmeye çalışıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:45 --

maşallah güzel kuş allah uzun ömürler nasip etsin kuşunuza

Maşallah, güle güle besleyin arkadaşlar.
Çok değişik bir paylaşım olmuş. :)

İki kuşa da maşallah. Nazar değmesin.

Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için ben de sizin kuşlarınıza uzun ömürler diliyorum Allah'tan. :)