Karadeniz Pet

Mini üretim hanem ve yavrularım

Ahmet caliskan

Meraklı Üye
LABMy0.jpg

MpN64Q.jpg

g87g90.jpg

E8XLPB.jpg

NAzXnQ.jpg

Yb22yk.jpg

GzQQA3.jpg

8100RW.jpg

z4vv7O.jpg

Zdgglg.jpg

gozzEb.jpg

1dmm5b.jpg

EJnnaD.jpg

MJ55q6.jpg

7vEE9v.jpg

R3LLmj.jpg

v5OGNp.jpg

EN SON EKLEDİGİM RESİMDEKİ CEK ERKEK YAVRUM KONUŞDURMAK İÇİN AYRI ODAMA ALDIM. Ufakdan üretime başladık inşallah şu anda son resim cekmedim ama yumurta sayısı 8 oldu ve dişi saglıklı şekilde yumurtaların hepsine yatıyor. Yumurtaların 7 si dolu 1 tanesini cözemedim ama galiba oda dolu Hayırlısı Rabbim den. Sağlıklı hobiler dilerim. Bu arada pvc den 1 mitre 75 cm 65 cm pvc ahşap karışımı salma projem var 2 gündür çalışmaları yapıyorum iskeleti kurdum 3mm pvc ile kaplamasını yapıcam sadece ön tarafı tel olcak ve icine girip temizlik yapmak için geniş bir kapı yeri bırakdım. onuda inşallah cok yakında paylaşcam.

Not yumurtalı olan salmada erkek baba konuşmakda ayşegü,l fatmagül, cafer bana bir su getir. ne bakıyon deyus eşşek, it oglu it ALLAH, BESİKTAS argo bir kaç kelimesi daha var ama yazmayı dogru bulmuyorum :)

Son düzenleme:
Maşallah..

Allah razı olsun. Aynı güzel dilekler benden sizlere gelsin. Sağlıklı hobiler.

Maşallah, darısı bizim başımıza artık.

Maşallah keyifli hobiler

Arkadaşlar hepinize tşk ederim. Rabbim sizlere daha güzel ve iyisini versin. Yeni resimleri burdan atmak istiyorum yeni konu açmıycam takipde kalınız eve gecince 8 yumurtalı resimleri paylaşcam insallah.

Öncelikle Maşallah ustam..
Bi sorum olacaktı,
Bu kadar mubiş evde temizlik sorunu yaratmıyor mu?

MaşAllah ustam hayırlı üretimler olsun. :)

Maşallah.Aradığım ortam

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günlük bakım ve temizlik yapıyorum kardesim şu ana kadar bir sorun yaşamadım bazen eşim arada kızıyor ama oda alıştı artık. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

Maşallah.Aradığım ortam

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tşkler en güzeli sizlerin olsun inşallah. Saglıklı bol yavrulu hobiler.

Günlük bakım ve temizlik yapıyorum kardesim şu ana kadar bir sorun yaşamadım bazen eşim arada kızıyor ama oda alıştı artık. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:49 -->-> Daha önceki mesaj 16:45 --

Tşkler en güzeli sizlerin olsun inşallah. Saglıklı bol yavrulu hobiler.

Eyvallah kardeşim hayırlı üretimler

MpN64Q.jpg

8 adet yumurtamız dan 2 adet boş sanırsam ama bellide olmaz anne yumurtayı atarsa boş ama şu anda hepsinin üzerine cevire cevire yatıyor Hayırlısı Rabbim den.

Tşkler inşallah yumurtadan cıkış anlarınıda burda ek konu açmadan formu kirletmeden bu konu üzerinden siz sevgili hobiye deger veren üstad larım ve kardeşlerim le paylaşmak istiyorum konun güncel olup takip edilmesini istiyorum. inşallah yüzsüzlük degil dir yapdıgım öyle bir düşünce veya izlenim verdiysem, Şimdi'den Af ola Rabbim sizlere en güzel ve hayırlı olanlarını versin. İlk yumurta 5 gün bilemedin 6 gün sonra cıkıcak. Hayırlısı Rabbimden SAĞLIK'LI BOL YAVRULU HOBİLER DİLERİM

tşkler sağlıklı bol yavrulu hobiler.