petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

miniğim için yardım !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TOPRAK DENİZ tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. TOPRAK DENİZ

dün yaklaşık 35 günlük bir erkek muhabbet kuşu aldım.Aldığımda adam kursağı dolu şuan dedi.Eve geldim akşamdan şimdiye kadar yemek yemedi ve o kursağındaki şişlikte indi boşaldı sanırım.Aç kalmasını istemiyorum elime biraz kanarya yemi aldım bakıyo ona ama yemiyo.Bişi olcak diye korkuyorum ne yapmalıyım ?

2. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Öncelikle hayırlı olsun.Korkmuştur o şimdi , Bikaç gün fazla üstüne gitmeyin sağlık durumunda bi problem yok ise zaten acıkınca yem yiyecektir, fotoğraf koyma şansınız varsa bakılır daha iyi olur

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    öncelikle kuşun cok küçük yuvadan yeni atılmış ve yam kırmayı bilmiyor olabilir yemi kafesin tabanına serpin yemese geri götürün yoksa hayvan ölür . baba kuş ona yem kırmayı öretmesi lazımdı

4. TOPRAK DENİZ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:27 -->-> Daha önceki mesaj 13:26 --

yem kırmayı biliyomuş o yüzden aldım zaten ama adam stresten yemeyebilir dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

cevap vericek yokmu?:(

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yer degişikliğinden yemeye bilir dostum. bugun veya yarın yer merak etme ortamı ve yenı kafesini tanımaya çalişiyor.

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hiçbir sıkıntı yok kuşunuz da gayet sağlıklı görünüyor maşaallah merak etmeyin o yemini de yer suyunu da içer

7. TOPRAK DENİZ

yeme bir iki dokunduda biraktı sonra.yer umarım.bide cinsiyeti cinsi ve ne kadarlık oldugunu sölermisiniz ?

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Yeni evine alıştığında yer o merak etmeyin ilk günler normaldir.

9. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    petshopa gıt kabuksuz yem al koy onu yesın sonra kabuklu yemden koy ve gözetle bakalım gercekten kırabılıyomu

10. TOPRAK DENİZ

işte petshop kanarya yemi verdi bunun içinden susam gibi olanları sec onları ver dedi bunu yiyebilir dedi yemezse mama vercem sulandırıp artık

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yer merak etmeyin kardeşlerinden falan ayırıldı yenı bi ev yeni bir kafes zamanla yer merak etmeyin...

12. TOPRAK DENİZ

inş teşekkürler yorumlar için

13. Aykan Aslantaş

Beğenileri:
    0
    Daha yeni yememesi normaldir.Yemeye başlayacaktır

14. TOPRAK DENİZ

bugunde yemesse ölürmü aç ne kadar durabilir? sürekli uyuyo bide yavru olduğu için mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:36 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

yardımcı olcak kimse yokmu?

15. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam fazla rahatsız etmeyin biraz kendi haline bırakın ama takipte olun, acıkınca yer belki ama siz farkedemezsiniz, ben sağlıklı olan hiçbir canlının önünde yiyecek bişeyi olupta açlıktan öleceğini sanmıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:46 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

Kafesin tabanında mutlaka yemi ve suyu olsun lütfen

16. TOPRAK DENİZ

kendi haline bıraktım yem önünde duruyo ama yemiyo işte :( neyse beklicem

Sayfayı Paylaş