Minush geldiiii :)

Konusu 'Kendimizi Tanıtalım' forumundadır ve Minush tarafından 19 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Minush
  Çevrimdışı

  Minush Guest

  Merhabalar ben 2 gün önce bir yavru muhabbet aldım, yuvadan ayrılalı 1 hafta olmuş daha. rengini görseniz eminim kimse almaz, boz gri ve boz mavi ama çok sevimli benim minushum çünkü resmen beni al diye öterek bana geldi ve haikakten ilk günden belli etti hemen evcilleşeceğini :) evin içinde ben nereye o oraya :)

  Sizlere bir sorum olacak ama. eşim de ben de çalıştığımız için minushumuz evde yalnız kalıyor gündüzleri. ona radyo açıp çıkıyorum evden çok yüksek sesle olmamak kaydıyla. bu doğru bir davranış mıdır?

  bir de sürekli yemek yiyor ve uyuyor yemek yiyince de, uyanınca da yemeğe devam, biz konuşunca ötüyor tepki veriyor :) bu uyku ve çok yemek yeme durumu sanırım bebek olmasından kaynaklıdır değil mi?
   
 2. Yücel YETİMOĞLU
  Çevrimdışı

  durmak yok devam :) problem yok
   
 3. Minush
  Çevrimdışı

  Minush Guest

  olleeeeyyy :) sevindiiimmm
   
 4. Minush
  Çevrimdışı

  Minush Guest

  büyüdükçe rengi daha da güzelleşiyor Minush'umun :) sadece 5 günde bile nasıl büyüdüğüne hayretlerle bakıyoruz :) bir ötüşler, bir cevap vermeler konuşulanlara, gel diyince hemen hareketlenip pıtır pıtır gelmeler, maaşallah benim yavruşumaaa :D
   
 5. Minush
  Çevrimdışı

  Minush Guest

  ya ben nasıl foto eklerim bir de? erkek mi dişi mi çok anlayamıyorum, erkek diye aldım, ceresi pembe mor gibi ama bazen de burun kenarları beyazlaşıyor sanki. bir de çok hareketli, ısırmaya çalışmıyor sadece gagasının arasından tırtıklıyor, dilini değdiriyor. bu hareketlerinden yola çıkarak da erkek olduğunu düşünüyorum, ama foto eklesem daha iyi olur belki yorumlarınızla :confused:
   
 6. Yücel YETİMOĞLU
  Çevrimdışı

  :D siz baya sardınız minush'a :)
   
 7. Minush
  Çevrimdışı

  Minush Guest

  nasıl sarmayim ama dünya sevimlisi bi bıdık :) hepsi öyle, bütün mubişleri seviyoruz :)
   

Sayfayı Paylaş