Karadeniz Pet

Miravit Vitamin nasıldır

bettikler

Meraklı Üye
arkadaşlar bugun veterinerden miravit isimli vitamin aldım kullanan varmı nasıldır

Vitamin A: 5,000,000 IU/kg

Vitamin D3: 50,000 IU/kg

Vitamin E : 5,000 mg/kg

Vitamin C: 10,000 mg/kg

Vitamin B1: 2,000 mg/kg

Vitamin B2: 2.500 mg/kg

Vitamin B6: 1.000 mg/kg

Vitamin B12: 5gm/kg

Vitamin K3: 1.000mg/kg

Niacin: 15.000 mg/kg

Folik Asit: 500 mg/kg

D-Biotin: 20 mg/kg

D-Calpan: 5000 mg/kg

Methionin: 7.500 mg/kg

Dolgu Maddesi: Kalsiyum Karbonat.

Buzağı oğlak kuzu ve diğer çiftlik hayvanlarında:
Gelişimin hızlandırılması ve vitamin ihtiyacının karşılanmasında,
Yeni doğmuş hayvanlarda vitamin eksikliklerinde
Mide ve bağırsak enfeksiyonlarında ve diğer bakteriyel enfeksiyonlarda iyileşmeyi hızlandırır
Kuzu ve buzağı besisinde, gelişmeyi hızlandırır ve canlı ağırlık kazancını artırır
İnatçı hastalıklarda vücut direncini artırmak için kullanılır.
Kümes hayvanlarında:
Kronik solunum yolu hastalığı (CRD), CRD kompleks enfeksiyöz bronşit, kolibasildoz, tavuk kolerası, tavuk tifosu ve diğer salmonella gibi bozukluklarda kullanılır.

Gelişimi hızlandırır ve vitamin açığını önler

İyileşmeleri hızlandırır.

Canlı ağırlık artışı sağlar.

Kısa sürede et alımı sağlar

Arılarda vitamin açığını önler

Kanatlılarda vitamin açığını kapatır ve hastalıklarda takviye sağlar

Vücut direnci sağlar (sıcak stresi, yer değiştirmeler vs)

lztJlc3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:24 --

veterinerden 250 gramını 10 tl ye aldım veterinerler petshoplardan insaflı ve sattığına güvenebiliyorum

Yazdıgınız değerler doğru ise çok etkili bişeye benziyor sitede kullanan arkadaşlar varsa yardımlı olurlar bende merak ettim şimdi ?

veterinerden aldım insallah işe yarar yazdıklarım prospektüründe vardı. bide ucuz 10 tl

Kronik solunum yolu hastalığı (CRD)
Sırf sundan dolayı bende alabilirim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bunlar daha cok küück bas hayvanlarda kullanılır kusa agır gelmesin dikkat edin

Ama civciv resmi var sanırım vitaminin üstünde bide sokak satıcısı vermemişki veteriner vermis cok az bi miktar suluga dökülse bise olmaz bence tabi üreticilere bi sormak lazım

3 haftada piliç yapıyolar dostum nasıl oluyo sanıyosunuz =))

Onu ignelerle antibiyotikle yapıyolar haberim varda bu öyle bişeye benzemiyo gibi

üzerinde buyuk baş küçük baş ve kanatlı hayvanlar için kullanımı yazıyor arkadaşlar çay kasıgının ucuyla az koy dedi veteriner

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:37 -->-> Daha önceki mesaj 23:36 --

civvivlere tavuklara cok kullandığını söyledi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:37 --

avi vit multi vitamin aldım suya koydugumda acık sarı bi renk verirken bu turuncuya yakın bi renk verdi suya

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:38 --

-------------------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:35 --

----------------------------------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:58 --

------------------------

arkadaslar bu vitamini yaklasık 2 senedir kuşlar sersemledikçe kullanıyorum hayvanlar zıpkın gibi oluyorlar herkese tavsiye ederim

Bende avilin kullanıyorum varmıdır bi bilgisi olan iyimidir

Geri