petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

misafir kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burcu ÖZ tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba yeni üyeyim ve acemi bir muhabbet kuşu severim.yaklaşık 2 ay önce bi muhabbet kuşu aldım alırken erkek olduğunu söylediler yavru olduğu için forumlardaki tonlarca resime baktığım halde hiçbi şey anlayamadım.1 hafta önce il dışına giden arkadaşım erkek olduğunu tahmin ettiğimiz yine aynı yaşlardaki kuşunu bana bıraktı ikisi çok iyi anlaşıyorlar sürekli birbirlerini kaşıyıp öpüşüyolar birbirlerinden hiç ayrılmıyorlar ama son iki gündür dikkatimi çeken bir durum var her ikisi de arada sırada birbirlerinin sırtına çıkmaya çalışıyor.okuduğum yazılarda erkek dişinin sırtına çıkmaya çalışırmış ama bunu her ikisi de yapıyor ve bu hareketten sonra genelde birbirlerine bağırıp farklı yönlere uçuyorlar.bu durum normal mi ikisi de erkekse böyle bişey olabilir mi birbirlerine zarar verebilirler mi? bir de ikisi birbirine çok alıştığı için bikaç gün sonra onları ayırmamız kötü olur mu?

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][/IMG][/IMG] resim işini becerebilmişimdir umarım :) yeşil olan benim kuşum limon beyaz olan misafir kuşu köpük yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

#3 Burcu ÖZ, 4 Ocak 2015
    Son düzenleme: 4 Ocak 2015
  4. Yusuf TATLI

Yusuf TATLI New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi olmaları muhtemel ama forumdaki ustalar daha sağlıklı bir yanıt verirler...

5. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    hem arkadaşımı hem beni erkek diye kandırmışlar yani :) teşekkür ederim cevap için

6. istanbul

istanbul New Member

Beğenileri:
    0
    dişiler gibi geldi banada

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

hocam diğer fotoğraf net değil ama senin limon kesinlikle dişi :) ama maşallah çok tatlı

7. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim ben elimi ısırmasından ve huysuzluğundan tahmin ediyordum dişi olduğunu :D kesinleşmesi güzel oldu

8. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    köpük erkek emin olabilirsiniz

9. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    peki her ikisi de dişiyse birbirlerinin sırtlarına çıkmaları fln nedir kavga mı ediyolar yoksa?

10. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    büyük ihtimalle oyun amaçlı yapıyordur

11. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    peki sizce ayırdığımızda bunalıma girerler mi limon köpük gelmeden önce bunalımda gibiydi zaten hırçındı biraz köpük gelince daha insancıl oldu

12. ysfgkts

ysfgkts Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş batuhana mı ait

13. Burcu ÖZ

Burcu ÖZ New Member

Beğenileri:
    0
    :) valla ilginc bi soru oldu bu hepsi birbirine benzeyen kuslardan birinin fotografina bakip kime ait oldugunu nasil tahmin edebileceksiniz ki hayir batuhana ait degil batuhan dediginiz kisi kim onu da bilmiyorum. ozelden de sormussunuz burdan da cevap vereyim istedim İyi gunler

14. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Ben her ikisinin dişi olduğunu düşünüyorum..

15. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yeşil kuş kesin dişi ama diğeri karışık belli bir süre sonra netleşecektir

Sayfayı Paylaş