petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mısır granülü saglıklımıdır.acil yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ferah tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ferah

ferah Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar benim ufak bi üretimhanem var evin içinde koku yapıyor diye gazete yerine mısır granürü tavsiye ettiler.gazete kullanmak istemiyorum hem kuşların saglıgı için hemde koku için öneriniz nedir.

#1 ferah, 17 Mart 2016
    Son düzenleme: 17 Mart 2016
  2. Öztürk Uğur

Beğenileri:
    5
    Ben kullanıyorum, memnunum.

https://www.hobipet.com.tr/urun/hobi-misir-granulu-5kg

3. Iklim_Yeliz

Beğenileri:
    0
    Tavsiye ederim...
    Gun asiri granulun uzerinde ki diskilari aliyorum eksilen yere geri granul ekliyorum.

Duruma gore 30 gun de bir de tamamen dokulup yerine yenisi konulabiliyormus.

4. ferah

ferah Member

Beğenileri:
    0
    çok teşşekürler ilginiz için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

taban kumu nasıldır bilen var mı

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    272
    Taban malzemesi olarak mısır granülü,bentonit,zeolit kullanılabilir. Kum boyutundaki malzemeler kuşların çırpınmalarında etrafa çabuk dağılabilirler. Bu yüzden ben iri olan taneli malzeme tercih ediyorum genelde.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş