petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mısır Granünürü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sercan Topcu tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sercan Topcu
    Gizli

Mısır Granülü

Mısır granulunu netten veyahut nasıl temin edebileceğimi bilen varsa yardimci olabilirmi?Öyle yüksek miktarlarda almayacagim

#1 Sercan Topcu, 22 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Nisan 2013
  2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Nerde bulunur bilmiyorum ama mısır granülü diye yazılır :)

3. Sercan Topcu
    Gizli

Telden yazdığım icin kendi kafasına göre düzenliyor teşekkürler uyarın icin.

#3 Sercan Topcu, 22 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Nisan 2013
  4. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

Sercan bey lütfen dikkat edelim böyle şeylere nizam var intizam var Ali kardeşim eski TDK mensuplarından :) hocam kuş dogada mısır granülümü yiyormuş ne masraf yapıyosun .d taze su vitamin yem devam ne kadar detay o kadar illetlendirir hayvanları

5. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Aaa yücel abi kaç kere dedim görev aldığım makamlıkları sohbette dillendirmeyin diye :)
    Buarada mısır granülünü nerede kullanacaksınız?

6. Yücel YETİMOĞLU
    Gizli

:/ dilin kemigi yok ki kardeşim iste eşin dostun makamı mevkisi deyince kaçı verdi .) mama yaparken mi kullanıck artk bilemiyoruzki mısır granülü ne tam olarak onuda bilmyorum .d bardak mısır felan mı yoksa :)

7. Sercan Topcu
    Gizli

Kafeslerin tabanı ile yuvaliklarin içine koymayı düşünüyorum su emici özelliği olduğu icin diskilari emerek koku hastalık riskini en aza indirdigini duydum bu yüzden arıyorum saygılar...

8. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bence boşuna uğraşmayın kafes tabanına gazete koyun gün sonlarında atar önceden uygun boyda kestiğiniz gazeteleri direk koyarsınız,yuva içinede pek bir malzeme gerekmiyor genelde kuşlar köşeye yığıyor içeriye koyulanları .Az miktar talaşta iş görüyor sonuçta :) Tabi denersenizde sonuçlarını görmek isterim :)

9. Sercan Topcu
    Gizli

Ali bey ben tavsiye istemiyorum dikkat ederseniz sadece bir soru yönelttim.Cevabını biliyorsanız söylersiniz bilmiyorsanizda canınız sağolsun dediğim gibi tavsiye istemiyorum teşekkürler.

10. Ali Alp ÇOŞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Siz bilirsiniz iyi geceler.

Sayfayı Paylaş