Karadeniz Pet

Mısır Granünürü

• Konbuyu başlatan Sercan Topcu
  • Başlangıç tarihi
S

Sercan Topcu

Guest
Mısır Granülü

Mısır granulunu netten veyahut nasıl temin edebileceğimi bilen varsa yardimci olabilirmi?Öyle yüksek miktarlarda almayacagim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nerde bulunur bilmiyorum ama mısır granülü diye yazılır :)

Nerde bulunur bilmiyorum ama mısır granülü diye yazılır :)

Sercan bey lütfen dikkat edelim böyle şeylere nizam var intizam var Ali kardeşim eski TDK mensuplarından :) hocam kuş dogada mısır granülümü yiyormuş ne masraf yapıyosun .d taze su vitamin yem devam ne kadar detay o kadar illetlendirir hayvanları

Sercan bey lütfen dikkat edelim böyle şeylere nizam var intizam var Ali kardeşim eski TDK mensuplarından :) hocam kuş dogada mısır granülümü yiyormuş ne masraf yapıyosun .d taze su vitamin yem devam ne kadar detay o kadar illetlendirir hayvanları

Aaa yücel abi kaç kere dedim görev aldığım makamlıkları sohbette dillendirmeyin diye :)
Buarada mısır granülünü nerede kullanacaksınız?

:/ dilin kemigi yok ki kardeşim iste eşin dostun makamı mevkisi deyince kaçı verdi .) mama yaparken mi kullanıck artk bilemiyoruzki mısır granülü ne tam olarak onuda bilmyorum .d bardak mısır felan mı yoksa :)

Kafeslerin tabanı ile yuvaliklarin içine koymayı düşünüyorum su emici özelliği olduğu icin diskilari emerek koku hastalık riskini en aza indirdigini duydum bu yüzden arıyorum saygılar...

Bence boşuna uğraşmayın kafes tabanına gazete koyun gün sonlarında atar önceden uygun boyda kestiğiniz gazeteleri direk koyarsınız,yuva içinede pek bir malzeme gerekmiyor genelde kuşlar köşeye yığıyor içeriye koyulanları .Az miktar talaşta iş görüyor sonuçta :) Tabi denersenizde sonuçlarını görmek isterim :)

Bence boşuna uğraşmayın kafes tabanına gazete koyun gün sonlarında atar önceden uygun boyda kestiğiniz gazeteleri direk koyarsınız,yuva içinede pek bir malzeme gerekmiyor genelde kuşlar köşeye yığıyor içeriye koyulanları .Az miktar talaşta iş görüyor sonuçta :) Tabi denersenizde sonuçlarını görmek isterim :)

Ali bey ben tavsiye istemiyorum dikkat ederseniz sadece bir soru yönelttim.Cevabını biliyorsanız söylersiniz bilmiyorsanizda canınız sağolsun dediğim gibi tavsiye istemiyorum teşekkürler.

Siz bilirsiniz iyi geceler.

Geri