Karadeniz Pet

mısır koçanı Hk.

Mustafa TELSiZ

Meraklı Üye
Merhabalar

mısır koçanı hem dışkıyı emiyor hemde koku olmasını engelliyor diyorlar kullanan varmı arkadaşlar. memnunmusunuz.

1536699_850421441676218_3472841129771007566_n.jpg

Birkaç çift kuş besleyenler için özellikle yaz aylarında artan koku sorununa en etkili yöntem,bunun yanında dışkıdan oluşabilecek bakteri ve hastalıkları da engeller

Ben kullanıyorum, memnunum. Ayda bir değiştiriyorum taban malzemesini. Koku problemi olmuyor. Kuşlar inip eşeleniyor.. Dökülen yemleri içinden ayıklayıp yiyior..

bilgi için çok teşekkür ederim peki nederen temin edebilirim uygun kargo ile gönderen bir yer varmıdır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

Ben kullanıyorum, memnunum. Ayda bir değiştiriyorum taban malzemesini. Koku problemi olmuyor. Kuşlar inip eşeleniyor.. Dökülen yemleri içinden ayıklayıp yiyior..

Birkaç çift kuş besleyenler için özellikle yaz aylarında artan koku sorununa en etkili yöntem,bunun yanında dışkıdan oluşabilecek bakteri ve hastalıkları da engeller

bilgi için çok teşekkür ederim peki nederen temin edebilirim uygun kargo ile gönderen bir yer varmıdır.

hocam 2 numaramı 4 numaramı alıyorsunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:31 -->-> Daha önceki mesaj 12:30 --

dostum biz sipariş verdik kargo 11tl tutuyor.

Son düzenleme:
30 lira çok uygun.Aldığınız yerin telefon numarası verebilirmisiniz.

güzel bi mazeme kullanabilirsin.

yeni konu açmak istemedim. mısır granülü nerden temin edebilirim?

Geri