Mobil ortamda sitenin markette uygulamasını görmek istiyorum.

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Sakuram tarafından 28 Mart 2017 başlatılmıştır.

1. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    651
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Çok yararlı ve harika olan bu forumun değerli üyeleri ve yöneticileri.. Hepimize merhabalar. Ben sitenin mobil ortamda marketten indirip kullanabileceğim bir uygulaması olmasını istiyorum, en son baktığımda yoktu. Böyle bir şey üzerinde çalışma var mıdır? Düşünülüyor mu? Çok iyi bir çalışma olacağını ve Türkiye'nin En Büyük Muhabbet Kuşu Forumu için güzel bir getirisi olacağını düşünüyorum. Yanılıyor muyum acaba yahut bu konu da olumlu olumsuz fikirlerinizi beyan eder misiniz? Fazlası ile uygulamaya gerek duyuyorum ben, bilgisayardan çok fazla giremiyorum hatta şu an dahi mobil ortamda internetten siteye giriş yaptım. Tapatalk kullanmayı nedense ben sevmiyorum, fazla karışık geliyor yahut alışamadığımdan.. Bu yüzden böyle bir çalışma var mı yok mu ya da düşünülüyor mu merak ediyorum.

Değerli yöneticilerimize teşekkür ediyor, değerli ustalarımın ve üyelerimizin fikirlerini merak ediyorum. Hepinize kolay gelsin, iyiki varsınız

#1 Sakuram, 28 Mart 2017
    Son düzenleme: 28 Mart 2017
    Evrim BAŞARIR bunu beğendi.
  2. ahmethaner66

ahmethaner66 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Tapatalk sanki işimizi görüyor gibi sizde öğrenmeye çalışın bence .d

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sakuram

Sakuram Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    651
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Sultan P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Tabiki görüyor, öğrenmek zor değil öğrenirim fakat ben uygulamanın daha hoş olacağını düşünüyorum. Bu şekilde mevcut olan uygulamaya dahil olunca onun çerçevesinden çıkılamıyor, yani tapatalk uygulamasının. Siteye ait uygulamanın bayağı bir getirisi ve hoş olacağını düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş