petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mobil resim yukleme sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes YLKSN tarafından 28 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Merhaba arkadaşlar mobilden foruma resim yüklemek oldukça zahmetli, Windows Phone kullandığım için baya bir sıkıntı çektim. Mağazadan araştırdım imageshack uygulamasını yükledim, fakat Full versiyonunu satın almanız gerekiyor 2 ₺ , program Full versiyonu ile html img url ve benzeri kodları çok hızlı bir şekilde size veriyor, çok şükür bu sıkıntıdan kurtuldum, lakin diğer siteler için, direk yükleme problemi henüz bir gelişme yok, sadece ziyaret ettiğiniz forum veya html cevap yazma gibi sitelerde geçerli, browse olayı yok anlıcanız

#1 Enes YLKSN, 28 Ocak 2014
    Son düzenleme: 29 Ocak 2014
  2. BARAN

BARAN Guest

resmi facene yükle ordan link ver hocam....

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Dostum faceden direk url alamıyorum, daha kapsamlı araştırmaya devam ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:05 -->-> Daha önceki mesaj 23:41 --

Hallettim nihayet :):):)

4. Mana

Mana Guest

tapatalk kullanabilirsiniz ordan direkt yükleme mevcut :)

5. Hürkan YILMAZ

Aynen ben tapatalktan resimler yüklüyorum anında yüklüyo çk güzelbi uygulama

Sayfayı Paylaş