Karadeniz Pet

Morarma ve kursakta şişlik

uğuröz

Yeni Üye
arkadaşlar muhabbet kuşumun kursağı şiş çoğu zaman ve gövdesi morardı neden böyle oldu ?
8EB9gk.jpg
[/url][/IMG]
DkZ8Ml.jpg
[/url][/IMG]
m8BrPP.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

koskoca forumda yardım edecek kimseyi bulamıyorum

3 gündür böyle henüz gösterme fırsatı bulamadım

çok kotu görünüyor mutlaka Bi veterinere gösterilmeli

Ne bekliyorsunuz ki oldukca anormal bi durum var şuanda. 3 günde tedavide belli bi aşamaya gelebilirdiniz. İnsanlarda erken teshis ne kadar mühimse burda da öyle. Siz götüremiyorsanız biriyle gönderin lütfen, 3 gündür belkide daha fazla süredir çektiği ıstırabı biz bilemiyoruz bile.
umarim kuşunuz şifa bulur. Ustalar belki bi yol gösterirler ama veteriner hekim şart

en doğrusu öyle galiba 2 hafta önce gitti veterinere o zaman böyle değildi bir ilaç verdi tüyleri dökülmüştü vitamin eksikliğinden olduğunu söylemişti şimdi ise 3 gündür böyle oldu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:57 --

herhangi bi yorumu olan yokmu ustalardan ne olabilir ?

Veterinerinizi arayıp, ona resmi atıp bi yol cizebilirsiniz götürene kadar. Burdan da yorum alın tabiki bilgi sınırsızdır. Ama usyalar görene kadar bi önlem alabilirsiniz. Sonra veterineriniz söylediğini de burda paylaşırsınız onu da yorumlarlar.

bence sorun yok yerlilerin vicudu mor durur benimkisininikilerin öyle yerlilie ... kursagıda normal duruyor tünekten foto yolasana ele tutup degil normal tünekte

kuşun hareketlerinde nefes alışında verişinde sorun yoksa, tüy dökümü ile ilgili bir sıkıntısı var sanırım, o şişlik kursağı çok yemiş sıpa

Morarma gerçekten ilerlemiş.Tüyleri eksilmiş.Boynunun yanında şişlik var.Bu duruma gelene kadar bir veterinere gösterebilirdiniz.Muhabbet kuşları yaşadıkları süreçte bize mutluluk verirler,dost olurlar.Onların gösterdiği arkadaşlığı siz de gösterip acilen veterinere götürün.Bu hiç normal değil.

Fazla vitaminden falan olabilirmi kabizdi birden ishal oldu kafesin dibine inmeye başladi tüy dökümüorunu var veterinere gittiğimde vitamin eksikliğinden demisti fakat vitaminini hic eksik etmem son olarak bemiks kullanmistim onun zarari olabilirmi

Geri