Karadeniz Pet

mrb irki cinsiyeti ve yasi

34arda34

Meraklı Üye
arkadaslar yeni uyeyim isimim arda 1 haftalik kuslarimda irki cinseyiti ve yaslari hakkinda bana bilgi veririseniz sev
arkadaslar yeni uyeyim isimim arda 1 haftalik kuslarimda irki cinseyiti ve yaslari hakkinda bana bilgi veririseniz seviniriim simididen tesekur ederim
x0JN7L.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

digeride bu kusumun
xJbkYn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

yardim edebilecek kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

yardim edebilecek kimse yokmu

Yeşil Olan Dişi , Mavi Olan Erkek . Irkı Yerli . İkiside Kızışmız Gibi Duruyor

yeşil dişi mavi erkek bence ırklarında yerli yaşları 1 yaşını gecgin yavru alınır eger eşseler

Aldigimda 5 aylik dediler ikisi icinde eger ikiside 1 yasinda isee egitmek cok zor 1 hafta oldu olali genelde hep yanyanalar ama daha henuz birbirlerine kur yapma durumu goremedim

Arkadaşlar ben bugun bi muhabbet kusu aldım satıcı 1 aylık dedi eve getirdigimde yemini koyarken kaçtı ve bir kaç kere duvara çarpı ondan sonra sobaya kondu ama ayağı pek yanmadı sanıyorum çunku 1,2 saniye durdu ve uçtu bana alışmaz diye çok korkuyorum ne yapacagımı bilmiyorum lutfen yardım edin!!

wO4VR4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

Kdg85D.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

baska fotosunu ekledim arkadaslar bana alirken 5 aylik dediler AMA 1 YASIN uzerinde yazmislar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

yeşil dişi mavi erkek bence ırklarında yerli yaşları 1 yaşını gecgin yavru alınır eger eşseler

baska fotosunu ekledim arkadaslar bana alirken 5 aylik dediler AMA 1 YASIN uzerinde yazmislar

dişi belki olabilir ama erkek kesinlikle 5 aylıktan büyük hocam malesef

Satin aldiklarimda ikiside. Ayni kafesteydi peki cift olma olasiligi ne kadr anlasabilirlermi cok fazla yas farki yoktur umarim

Satin aldiklarimda ikiside. Ayni kafesteydi peki cift olma olasiligi ne kadr anlasabilirlermi cok fazla yas farki yoktur umarim yardimci olabilrseniz sevinirim simdiden tessekur ederim

Biraz sabrederseniz es olacaklardır erkek kuşunuz çok güzel

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2side yavruya gidiyo gibi :)

Abdullah arkadas ikiside yavru diyo geri kalan herkes disi 5-6 aylik erkek 1 yasinda diyo bende anlamadim ama haxirlisi alirken erkegede 5 aylik demislerdi

Erkek 7 8 aylık dişi 4 5 aylık kavga etmiyorsalar şuan eş olurlar biraz beklemeniz gerekiyor.

eminmisin kardes es olmalari icin engel yok yas farki gibi o zamn

Beklemesi gerektiğini söyledim yani şuan çiftleşemezler ama 4 5 ay sonra çiftleşip yavru verebilirler ayrıca kuşlar illa çiftleşince çift olacak diye birşey yok birbirleriyle anlaşıyor kavga etmiyorlarsa o kuşlar çifttir zamanları gelince o olgunluğa ulaştıklarında zaten çiftleşier.Saygılarımla.

Geri