petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mrb irki cinsiyeti ve yasi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve 34arda34 tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaslar yeni uyeyim isimim arda 1 haftalik kuslarimda irki cinseyiti ve yaslari hakkinda bana bilgi veririseniz sev
    arkadaslar yeni uyeyim isimim arda 1 haftalik kuslarimda irki cinseyiti ve yaslari hakkinda bana bilgi veririseniz seviniriim simididen tesekur ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:15 --

digeride bu kusumun [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

yardim edebilecek kimse yokmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:05 -->-> Daha önceki mesaj 12:05 --

yardim edebilecek kimse yokmu

2. Sinan Şimşek

Yeşil Olan Dişi , Mavi Olan Erkek . Irkı Yerli . İkiside Kızışmız Gibi Duruyor

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    yeşil dişi mavi erkek bence ırklarında yerli yaşları 1 yaşını gecgin yavru alınır eger eşseler

4. 34dilan34

34dilan34 Guest

Aldigimda 5 aylik dediler ikisi icinde eger ikiside 1 yasinda isee egitmek cok zor 1 hafta oldu olali genelde hep yanyanalar ama daha henuz birbirlerine kur yapma durumu goremedim

5. Yasin Ozan Kaya

Arkadaşlar ben bugun bi muhabbet kusu aldım satıcı 1 aylık dedi eve getirdigimde yemini koyarken kaçtı ve bir kaç kere duvara çarpı ondan sonra sobaya kondu ama ayağı pek yanmadı sanıyorum çunku 1,2 saniye durdu ve uçtu bana alışmaz diye çok korkuyorum ne yapacagımı bilmiyorum lutfen yardım edin!!

6. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:47 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:47 --

baska fotosunu ekledim arkadaslar bana alirken 5 aylik dediler AMA 1 YASIN uzerinde yazmislar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

baska fotosunu ekledim arkadaslar bana alirken 5 aylik dediler AMA 1 YASIN uzerinde yazmislar

7. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

dişi belki olabilir ama erkek kesinlikle 5 aylıktan büyük hocam malesef

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Dişi 5-6 aylık erkek 1 yaşına yakın.

9. 34dilan34

34dilan34 Guest

Satin aldiklarimda ikiside. Ayni kafesteydi peki cift olma olasiligi ne kadr anlasabilirlermi cok fazla yas farki yoktur umarim

10. 34arda34

34arda34 Member

Beğenileri:
    0
    Satin aldiklarimda ikiside. Ayni kafesteydi peki cift olma olasiligi ne kadr anlasabilirlermi cok fazla yas farki yoktur umarim yardimci olabilrseniz sevinirim simdiden tessekur ederim

11. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz sabrederseniz es olacaklardır erkek kuşunuz çok güzel

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

12. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2side yavruya gidiyo gibi :)

13. İsmail YILDIRIM

Beğenileri:
    0
    Katılıyorum...

14. 34dilan34

34dilan34 Guest

Abdullah arkadas ikiside yavru diyo geri kalan herkes disi 5-6 aylik erkek 1 yasinda diyo bende anlamadim ama haxirlisi alirken erkegede 5 aylik demislerdi

15. tansel canbaz

Erkek 7 8 aylık dişi 4 5 aylık kavga etmiyorsalar şuan eş olurlar biraz beklemeniz gerekiyor.

16. 34dilan34

34dilan34 Guest

eminmisin kardes es olmalari icin engel yok yas farki gibi o zamn

17. tansel canbaz

Beklemesi gerektiğini söyledim yani şuan çiftleşemezler ama 4 5 ay sonra çiftleşip yavru verebilirler ayrıca kuşlar illa çiftleşince çift olacak diye birşey yok birbirleriyle anlaşıyor kavga etmiyorlarsa o kuşlar çifttir zamanları gelince o olgunluğa ulaştıklarında zaten çiftleşier.Saygılarımla.

Sayfayı Paylaş