Karadeniz Pet

Muabbet Kuşu Alıcam

lesgoo67

Yeni Üye
Muhabbet kusu alıcam yavru en az 3 aylık nakadar dır fiyatı kusu alırımda kafes pahallı yardımcı olcak ?

Zonguldak eğitmek için alıcam bana alışsın istiyorum

izmir içi olsaydı kafes-kuş-yemlik suluk hepsi yardımcı olurdum bi nevide uzakmış..

bende bi kafes var ama biraz küçük çembelcik için heralde fazla büyük sayılmaz kuşa eziyet etmek istemem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

ortalama normal kafes nekadardır

güzel bişey istersen 20 ye alırsın fakat öyle boyası çıkan tarz kafesler var 10 tl civarı

20 tl iyiymiş kuşta 20 olsa yavru açık yeşil muhabbet kusu almak istiyorum mutasyona uğramamıs he ğitmesi daha kolay hemde ucuz diyolar

İsterimde nerden aldın filan neyle aldın sıkıntı olur :) teşekkür ederim yinede ben parayla alıcam mecbur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

aciliyetin yoksa bedava verebilirim bi kafes

isterdimde nerden aldın neyle aldın filan sıkıntı olur şimdi teşekkür ederim yinede sana ben alıcam artık kendim 12 katlı iş merkezinden ala bilirim bi sorayım oraya bilirmisin orayı fiyatları filan

İsterimde nerden aldın filan neyle aldın sıkıntı olur :) teşekkür ederim yinede ben parayla alıcam mecbur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

isterdimde nerden aldın neyle aldın filan sıkıntı olur şimdi teşekkür ederim yinede sana ben alıcam artık kendim 12 katlı iş merkezinden ala bilirim bi sorayım oraya bilirmisin orayı fiyatları filan

muhabbet kuşları 30 tl civarı kafeslerde ortalama o fiyatlarda

Tamam Teşekkür ederim ben kafes yapmayı düşünüyorum kendim daha büyük tahtaları birlestirip telle yapcam örnek bir resim attım yeni konu acmıstım bi bakasa sevinirim

Geri