petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

muahbbet kuşum şakir çok hırçın yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve merhaba118 tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. merhaba118

merhabalar kardeşler benim kuşum şakir çok hırçın her yeri(bende dahil) ısırıyor kemiriyor bilgisayarımın mouse kablosunu bile kemiriyor iyice koparıcak elektrik çarpıcak hem ev yanacak hem kuş yanacak diye çok korkuyorum :confused::(:( daha öncede böyle bir konu açtım yanına eş al dediler aldım ama kuşu aynı gün haşat etti ben bunu nasıl çözerim hiç bilemiyorum elimden gelip yem yiyor evde sürekli beni takip ediyor omuza konuyor yani korkmuyorda yemini suyunuda sürekli değiştiriyoum altını sürekli temiz tutuyorum zaten çok obur ben nağapayım hiç bilmiyorum artık çokda alıştım şerefsize :D ama böyle insanı çok bezdiriyor yardım lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:08 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

up up up :D hiçmi bi bilen yok bu kuşu nasıl alıştırıp uysallaştırırım

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çoğu kişi aynı şeyi paylaşıyor kardeşim forumda birsürü kuş eğitimi ile ilgili videolar var oradan biraz araştırırsan daha iyi olur

Sayfayı Paylaş