Karadeniz Pet

Mubiş Beslenme Hk.

• Konbuyu başlatan ngeen
  • Başlangıç tarihi
N

ngeen

Guest
Merhaba arkadaşlar ya size bi sorum var benim mubiş tam bir maydanoz manyağı maydanoz için deli divane oluyor çok çok az veriyorum ishal olmasın diye ama bıraksam bi demet yer. onun dışında bal elma muz yumurta vs hiç bişi yemiyor acaba onu başka şeyler yemeye nasıl alıştırabilirim ?

hocam maydanoza eş olarak nane verebilirsiniz ben hergun verıyorum nane ıshal etmıyo yalnız dalını yıyor sadece :D

Aynen ya :):) maydanozun dalını lime lime yapıp yiyo :) naneyi hiç denmedim ve ishal yapmamasıda çok iyiymiş deniycem bunu :)

Aynen ya :):) maydanozun dalını lime lime yapıp yiyo :) naneyi hiç denmedim ve ishal yapmamasıda çok iyiymiş deniycem bunu :)

aynen deneyın :D bende forumda bır arkadasın tavsıyesı ıle naneye alıstırdım cok sevıyo kerata hatta elıme de nane ıle alıstı :D

ya benimki alışık zaten elime kafama heryere geliyor evde istediği gibi uçuyo konuyo felan çok şükür evcilleştirme evresini aştık :) şimdi konuşturmaya çalışıyom ama başarısız oluyom hep aklı fikri oyunda şımarmakta :)

ya benimki alışık zaten elime kafama heryere geliyor evde istediği gibi uçuyo konuyo felan çok şükür evcilleştirme evresini aştık :) şimdi konuşturmaya çalışıyom ama başarısız oluyom hep aklı fikri oyunda şımarmakta :)

:D bızde konusma evresındeyız de bende beceremedım henuz bakalım kafese gırme konusunda da nane ıse yarıyo koyuyorum ıcıne hemen gelıyo :d

benimkinde kafese girmede sıkıntı yok elime geliyo bırakıyorum kafese :) bide konuşturabilsem ahh ahh :)

Geri