petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubiş ishal sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve blackghost89 tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. blackghost89

blackghost89 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar,
    dişi kuşum neredeyse 4-5 aydır ishal. Marul vermiyorum genelde karışık yem yiyor.
    -önlem olarak pirinç suyu ve avidiare denedim her ikisinde bir nebze iyileşme olsada eski haline geri döndü.
    -ishal bulaşıcı deniyor, kafesteki erkek eşine hiçbir şey olmadı. aynı yemi suyu içiyorlar.
    -maalesef mamaya alıştıramadım yemliklerini alıp mamayı koyuyorum gene oralı değiller :)

önerilerinizi alabilir miyim?

2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    1.si kus 4-5 ay ishal olmaz o çoktan ölürdü 2.dışkı cıvıksa bunun tek nedeni ishal değil çok su içmiştir sulu şey yemiştir v.s birde marul verme yani yeşilliğe gerek yok vitamin verirsen ishal kusun dışkılarının alt tuylerine yapışmasından anlarısın

3. blackghost89

blackghost89 New Member

Beğenileri:
    0
    sorun nedir peki ve çözüm?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

avidiare oral hastalıklar için olanından aldım, bugün 1 hafta oldu yarın biter ilaç. Normal vitamin mi alayım?

4. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Gecmis olsun. Benimkilerin de arada kakasi sulu oluyor. Yemlerine aspur (sade kanarya yemi) karistirin. Birkac gune duzeliyor genelde. Insallah faydasi olur

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşa vitamin verme ben ishal olduğunu düşünmüyorum ama sen aspur falan ver ek olarak eğer illa ilaç alıcam dersende seranın ishal ilacını al biraz pahalıdır ama tık diye keser ishali varsa eğer

6. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    ben vitamin veriyorum ishal mi olur ve kuş çok su içmiştir ondandır

7. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ishal kuşa vitamin verilmez
    Sade aspur ver
    yemini değiştir olurya dokunan bişey vardır

8. Emre BİLEN

Beğenileri:
    0
    hm bende ishal yapar zannettim vitamin ve vitaminli suluğ 2 günde 1 ddeişmeliyiz ddemi

Sayfayı Paylaş