Karadeniz Pet

Mubiş ishal sorunu

blackghost89

Yeni Üye
Merhabalar,
dişi kuşum neredeyse 4-5 aydır ishal. Marul vermiyorum genelde karışık yem yiyor.
-önlem olarak pirinç suyu ve avidiare denedim her ikisinde bir nebze iyileşme olsada eski haline geri döndü.
-ishal bulaşıcı deniyor, kafesteki erkek eşine hiçbir şey olmadı. aynı yemi suyu içiyorlar.
-maalesef mamaya alıştıramadım yemliklerini alıp mamayı koyuyorum gene oralı değiller :)

önerilerinizi alabilir miyim?

Merhabalar,
dişi kuşum neredeyse 4-5 aydır ishal. Marul vermiyorum genelde karışık yem yiyor.
-önlem olarak pirinç suyu ve avidiare denedim her ikisinde bir nebze iyileşme olsada eski haline geri döndü.
-ishal bulaşıcı deniyor, kafesteki erkek eşine hiçbir şey olmadı. aynı yemi suyu içiyorlar.
-maalesef mamaya alıştıramadım yemliklerini alıp mamayı koyuyorum gene oralı değiller :)

önerilerinizi alabilir miyim?

1.si kus 4-5 ay ishal olmaz o çoktan ölürdü 2.dışkı cıvıksa bunun tek nedeni ishal değil çok su içmiştir sulu şey yemiştir v.s birde marul verme yani yeşilliğe gerek yok vitamin verirsen ishal kusun dışkılarının alt tuylerine yapışmasından anlarısın

sorun nedir peki ve çözüm?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

avidiare oral hastalıklar için olanından aldım, bugün 1 hafta oldu yarın biter ilaç. Normal vitamin mi alayım?

sorun nedir peki ve çözüm?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:07 -->-> Daha önceki mesaj 17:05 --

avidiare oral hastalıklar için olanından aldım, bugün 1 hafta oldu yarın biter ilaç. Normal vitamin mi alayım?

Gecmis olsun. Benimkilerin de arada kakasi sulu oluyor. Yemlerine aspur (sade kanarya yemi) karistirin. Birkac gune duzeliyor genelde. Insallah faydasi olur

kuşa vitamin verme ben ishal olduğunu düşünmüyorum ama sen aspur falan ver ek olarak eğer illa ilaç alıcam dersende seranın ishal ilacını al biraz pahalıdır ama tık diye keser ishali varsa eğer

ben vitamin veriyorum ishal mi olur ve kuş çok su içmiştir ondandır

Ishal kuşa vitamin verilmez
Sade aspur ver
yemini değiştir olurya dokunan bişey vardır

hm bende ishal yapar zannettim vitamin ve vitaminli suluğ 2 günde 1 ddeişmeliyiz ddemi