Karadeniz Pet

mubiş seçiminde bilginize ihtiyacım var üstadlar :(

• Konbuyu başlatan Serdar Nişancı
  • Başlangıç tarihi
S

Serdar Nişancı

Guest
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşları hakkında pek bilgim yok bu yüzden sizden bilgilerinizle yardımlarınızı rica ediyorum
aşağıdaki resimlerde 3 çift mubiş içinden birini alacağım ama hangisini almam gerektiği hakkında bi fikrim yok
yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

1. yeni eş attıldılar dişinin burun deliği üzerindeki çıkıntıyada dikkat ederseniz sevinirim

KrEl4V.jpg

KlEagp.jpg

Dişinin Kanatlarına bakılarak yumurtlamaya hazır diyebilirmiyiz?

KnE1kM.jpg

2. albino ve çek kırığı

xY4XAD.jpg

3. öpüşüp duruyorlar sürekli fotolarını öpüşürken bi denk getiremedim :)

e5Y5JM.jpg

kuşlar burdan belli olmuyor ama tüyde kabarma falan yoksa birini seç 1.fotodaki kuşlar kızışmış durumda diyerleri belli olmuyor.

İlk resimdeki kuşlar kizismis :) eğer izlenime göre birbiri ile anlasmalari iyi ise kisa zamanda yawru alınabilir

İlk resimdeki kuşlar kizismis :) eğer izlenime göre birbiri ile anlasmalari iyi ise kisa zamanda yawru alınabilir

akşam eş olarak bıraktık kafese yarın durumlarını izleyerek alsam acelemi etmiş olurum yada nasıl bi yakınlık görmem gerekli birbirilerini eş seçtiklerine dair ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

arkadaşlar yardımınızı bekliyorm

sabırlı ol o zaman bi hafta falan bekle kardeşimm ama gözetimde ol nasıl anlarsınn eş olduklarını birbirlerini kaşırlar birbirlerine yem kusarlar tuylerini kabartıp kur yaparlar birbirlerini bu şeklde anlarsınn ilk resimdeki kuşlar kızışmışş onları gözetle bence

ilk fotoğraftaki kuş kızışmış ama bana mantar gibi geldi burnu pütürlü pütürlü olmuş

Geri