petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubiş seçiminde bilginize ihtiyacım var üstadlar :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serdar Nişancı tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Serdar Nişancı
    Gizli

merhaba arkadaşlar muhabbet kuşları hakkında pek bilgim yok bu yüzden sizden bilgilerinizle yardımlarınızı rica ediyorum
    aşağıdaki resimlerde 3 çift mubiş içinden birini alacağım ama hangisini almam gerektiği hakkında bi fikrim yok
    yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

1. yeni eş attıldılar dişinin burun deliği üzerindeki çıkıntıyada dikkat ederseniz sevinirim

Dişinin Kanatlarına bakılarak yumurtlamaya hazır diyebilirmiyiz?

2. albino ve çek kırığı

3. öpüşüp duruyorlar sürekli fotolarını öpüşürken bi denk getiremedim :)

2. mesut usenmez
    Gizli

kuşlar burdan belli olmuyor ama tüyde kabarma falan yoksa birini seç 1.fotodaki kuşlar kızışmış durumda diyerleri belli olmuyor.

3. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    İlk resimdeki kuşlar kizismis :) eğer izlenime göre birbiri ile anlasmalari iyi ise kisa zamanda yawru alınabilir

4. Serdar Nişancı
    Gizli

akşam eş olarak bıraktık kafese yarın durumlarını izleyerek alsam acelemi etmiş olurum yada nasıl bi yakınlık görmem gerekli birbirilerini eş seçtiklerine dair ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:01 --

arkadaşlar yardımınızı bekliyorm

5. ismail baktır
    Gizli

sabırlı ol o zaman bi hafta falan bekle kardeşimm ama gözetimde ol nasıl anlarsınn eş olduklarını birbirlerini kaşırlar birbirlerine yem kusarlar tuylerini kabartıp kur yaparlar birbirlerini bu şeklde anlarsınn ilk resimdeki kuşlar kızışmışş onları gözetle bence

6. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ilk fotoğraftaki kuş kızışmış ama bana mantar gibi geldi burnu pütürlü pütürlü olmuş

7. Serdar Nişancı
    Gizli

burnunun üstünde bi çıkıntılık var bende o konu hakkında bilgi almaya çalışıyorum :/

Sayfayı Paylaş