Karadeniz Pet

Mubiş Toplantısı (okey oynayacağız dediler geldik)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
ep64az.jpg

ekOrav.jpg

biri gidince diğerleri de gidiyor sürü psikolojisi olsa gerek :D

Yazık oldu apple'a :))) maşallah sizin kuşlarınıza çok tatlılar

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Mavi kendinden çok emin. Çifte gidecek gibi bir duruş sergilemiş :) Herşeyden önemlisi gerçekten bilgisayarınıza bayıldım.

Ortadaki yesil goguslu :)

o rainbow kırması :) ondan olsa gerek çok güzel renkleri var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

sen onlara okey takımı al en iyisi :D

en yakın zamanda alıp kafese yerleştirmeyi planlıyorum :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

Mavi kendinden çok emin. Çifte gidecek gibi bir duruş sergilemiş :) Herşeyden önemlisi gerçekten bilgisayarınıza bayıldım.

mavi olan patates :) o zaten hazır çiftleşmeye bazen erkeklerin üstüne çıkmaya çalışıyor anlamış değilim kafeste 3 dişi olduğu halde. gay olduğundan şüphe etmeye başladım :D teşekkürler pc için yorumunuza da :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

Aranızda 2 erkek kuşu bulunup aşk yapan var mı? :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bende var iki erkek bi dişi hepsini yan yana salınca benim Maviş dişi ye değil erkeğe saldırıyor :D

bende var iki erkek bi dişi hepsini yan yana salınca benim Maviş dişi ye değil erkeğe saldırıyor :D

Salmaya gerek yok bile bende, iki erkek sürekli öpüşüyor birbirini besliyor biri diğerinin üstüne çıkmaya çalışıyor anlamadım valla ne ayaksa :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi