petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubiş Uykusu Hakkında Bilgi Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ngeen tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. ngeen

ngeen Guest

Merhabalar;
    Ben dün yavru bi mubiş aldım şimdi bakıyorum tek ayak üstünde duruyo ve gözleri kapanıp kapanıp duruyo sanırım uykusu geldi uyumak istiyor fakat mubiş oturma odamızda duruyo ve evdekiler gece geç saatlere kadar oturuyor haliyle tv de açık, bundan dolayıda sanırım kuş uyanıp duruyo uyuyamıyo diye düşünüyorum. acaba üstünü siyah bi tülbentle örtsem mi veya böyle olduğu zaman karanlık bir odayamı alsam bilemedim bu konuda siz nasıl bi yöntem izliyosunuz ?

2. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Arkadasim kusun bi jac fotosunu koy bennce saglik durumunada bakalim kusun yerini degistirme sakin strese sokarsin hayvani hasta olur ustunude ortme o uyur ses olsada fark etmez uyansada bisey olmaz zaten kuslar gece uyuyor o yeter
    Saygilar

3. ngeen

ngeen Guest

#3 ngeen, 24 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Şubat 2014

Sayfayı Paylaş