petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubiş yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Simay Yetiş tarafından 29 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    selam muhabbet kuşum fazla yem yiğorlar 2 tane olunca tabi versele lega alıyorum yoksa daha ucuz mu yem alsam??? Vitaminde hergün mü verilir

2. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    2 kuş için yemi değiştirmeye gerek yok.Versele Laganın kiloluğu 10 Tl civarı.7.5 satanda var.Bölünmüş olarak.Bence gereksiz.Ben 10 kuşa versele laga kullanıyorum.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Vitamin haftada bir verilse olur.

4. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    peki teşşekürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:24 -->-> Daha önceki mesaj 21:23 --

benim kuşumun tüy dökümü durmadı mama yapıyprum fayda etmiyo ve eş aldıkdan sonra dudaklarımı ısırıyor ne yapabilirim

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Tüy dökümü için B vitamini desteği faydalı olur. Eş aldıktan sonra ilgisini ona yöneltip sizden uzaklaşması ısırması olabiliyor.

6. Simay Yetiş

Beğenileri:
    0
    tamam sağoluun

Sayfayı Paylaş