petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişim cok kötü :S

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mubisler11 tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. mubisler11

alalı 3 gün oldu hala yem yemedi cok halsiz hep uyuyo dışkısını zor yapıyo ve gagasından ses cıkartıyor cıt cıt

2. emrecelik3673

Veterinere götürdünüz mü? Vitamin takviyeleri ile iyileşir bence.

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    Eve yeni geldi üşütmüşte olabilir sıcak bakmaya çalışın vitamin koyun suluguna

4. mubisler11

avisol verdi ama su icmiyorki :S

5. emrecelik3673

veterinere götürdünüz yani.. kafesin zeminine kaplarla vitaminli su ve yem koyun bir süre. onlardan tükettikçe halsizliği gider diye düşünüyorum çünkü aç ya da su içmemiş ise ondan da olabilir halsizliği diye düşünüyorum.

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    irmik ve petibör bisküviyi sıvı hale getirip şırınga ile ağzına verin. Vitaminide suluğuna değil direk ağzına damlatın 2 damla kadar. gübde bir kezde ağzına bal damlatın

7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Su içmiyorsa şırıngaya vitamin çek.Direk ağzına damlat

8. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    sizin görmediğiniz bi zaman içiyordur o 3 gün aç susuz nasıl dursun

9. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Suluğu çıkartın 4 5 saat hiç su vermeyin. 4 saatin sonunda vitaminli suyu verin içecektir.

10. Levent Sayar

Bencede sen yinede damlat fazla olmıcak sekilde vitamini birde oda sıcaklıgı nasıl usuyor olabilirmi?Sanırım salonda tutuyorsun ceyeranda kalmamasına dikkat et.

11. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Gecen hafta benim komple kumeste meydana gelmişti. İç parazit sorunu kuşlar cansız yemden sudan kesilmişlerdi. Çok deneyimli bir dost geldi vakti tehşisi koydu şuan gayet sağlıklılar. Buyuk ihtimalle sizin kuşta da aynı sıkıntı var gördüğüm kadarıyla dıçkılar siyah

12. mubisler11

Oda sıcaklığı gayet iyi güneş de görüyor ceyranda kalacağını sanmıyorum ama petshop tan aldım belki onun psikolojisini üstünden atamamıştiŕ böyle gidersede kaybetmekten korkuyorum

13. Levent Sayar

İç parazit problemi olabilir evet.Suyuna 1-2 damla sirke damlatın 8 saat süreyle dursun sonra cıkartın eger oyleyse.Tabii ustadlarımız daha başka teshislerde koyabilirler.Dostum kusu yeni aldıysan strestede olabilir bunuda unutma.Suanda o o ortamdan ayrılmanın sokunu ustunden atmaya calsııyorç

Sayfayı Paylaş