Karadeniz Pet

mubişim cok kötü :S

• Konbuyu başlatan mubisler11
  • Başlangıç tarihi
M

mubisler11

Guest
alalı 3 gün oldu hala yem yemedi cok halsiz hep uyuyo dışkısını zor yapıyo ve gagasından ses cıkartıyor cıt cıt

Veterinere götürdünüz mü? Vitamin takviyeleri ile iyileşir bence.

veterinere götürdünüz yani.. kafesin zeminine kaplarla vitaminli su ve yem koyun bir süre. onlardan tükettikçe halsizliği gider diye düşünüyorum çünkü aç ya da su içmemiş ise ondan da olabilir halsizliği diye düşünüyorum.

irmik ve petibör bisküviyi sıvı hale getirip şırınga ile ağzına verin. Vitaminide suluğuna değil direk ağzına damlatın 2 damla kadar. gübde bir kezde ağzına bal damlatın

Su içmiyorsa şırıngaya vitamin çek.Direk ağzına damlat

sizin görmediğiniz bi zaman içiyordur o 3 gün aç susuz nasıl dursun

Suluğu çıkartın 4 5 saat hiç su vermeyin. 4 saatin sonunda vitaminli suyu verin içecektir.

Gecen hafta benim komple kumeste meydana gelmişti. İç parazit sorunu kuşlar cansız yemden sudan kesilmişlerdi. Çok deneyimli bir dost geldi vakti tehşisi koydu şuan gayet sağlıklılar. Buyuk ihtimalle sizin kuşta da aynı sıkıntı var gördüğüm kadarıyla dıçkılar siyah

Oda sıcaklığı gayet iyi güneş de görüyor ceyranda kalacağını sanmıyorum ama petshop tan aldım belki onun psikolojisini üstünden atamamıştiŕ böyle gidersede kaybetmekten korkuyorum

İç parazit problemi olabilir evet.Suyuna 1-2 damla sirke damlatın 8 saat süreyle dursun sonra cıkartın eger oyleyse.Tabii ustadlarımız daha başka teshislerde koyabilirler.Dostum kusu yeni aldıysan strestede olabilir bunuda unutma.Suanda o o ortamdan ayrılmanın sokunu ustunden atmaya calsııyorç

Geri