Karadeniz Pet

Mubişim Hakkında

• Konbuyu başlatan Esxi
  • Başlangıç tarihi
E

Esxi

Guest
Selam Herkeze,

Kuşum son 1 haftadır ishaldi ama canlıydı son 2 gündür çok halsiz hele dün elime geldiğinde hareket edemiyordu çok korkdum ölücek diye.

ancak bu gün nasip oldu gidebildim kuşçuya, Avidiare ishal ilacı verdi.

Kuşum dün çok korkuttu ama bu gün iyiydi, hattaha ilk kez elimden kaçmadan yem yedi.

10291190_848245388523074_1292915314841170793_n.jpg

Gerçekden üzerine titriyorum ve çok ilgileniyorum, ishal nedeni ile kafesinide epey pislemiş ılık suyla tertemiz yapdım kafesi.

Şuanda Kafasını 180 derece çevirmiş tüylerinin arasına gömmüş durduğu yerde duruyor.

Acaba uyumaya mı çalışıyor ?

İyileşsin başka birşey istemiyorum, iuandan itibaren neler yapmalıyım kuşum için ?

Herkese iyi forumlar.

Bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Haşlanmış patatesde ishal için kullanılabilir. Ayrıca kahvede ishal için kuşlara iyi gelen bir seçenektir.

İnşallah üzücü haber gelmez sizden.

Bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Haşlanmış patatesde ishal için kullanılabilir. Ayrıca kahvede ishal için kuşlara iyi gelen bir seçenektir.

İnşallah üzücü haber gelmez sizden.

Veterinere götüremiyorum şuanda malesef, ilaç almadan önce patates rendesi ve kahve vermişdim.

Şuanda dışkısına bakdığımda hala sulu fakat içinde katı katı npormal dışkıya benzeyen cisimlerde var.

Şuanda kafesinde gömmüş kafasını sırtına uyuyor.

Geri