petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişim Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Esxi tarafından 22 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Esxi

Esxi Guest

Selam Herkeze,

Kuşum son 1 haftadır ishaldi ama canlıydı son 2 gündür çok halsiz hele dün elime geldiğinde hareket edemiyordu çok korkdum ölücek diye.

ancak bu gün nasip oldu gidebildim kuşçuya, Avidiare ishal ilacı verdi.

Kuşum dün çok korkuttu ama bu gün iyiydi, hattaha ilk kez elimden kaçmadan yem yedi.

Gerçekden üzerine titriyorum ve çok ilgileniyorum, ishal nedeni ile kafesinide epey pislemiş ılık suyla tertemiz yapdım kafesi.

Şuanda Kafasını 180 derece çevirmiş tüylerinin arasına gömmüş durduğu yerde duruyor.

Acaba uyumaya mı çalışıyor ?

İyileşsin başka birşey istemiyorum, iuandan itibaren neler yapmalıyım kuşum için ?

Herkese iyi forumlar.

2. oguzhan_06

Bir veterinere götürmenizi tavsiye ederim. Haşlanmış patatesde ishal için kullanılabilir. Ayrıca kahvede ishal için kuşlara iyi gelen bir seçenektir.

İnşallah üzücü haber gelmez sizden.

3. Yusuf Akyüz

Vitamin takviyeside yapın.

4. Esxi

Esxi Guest

Veterinere götüremiyorum şuanda malesef, ilaç almadan önce patates rendesi ve kahve vermişdim.

Şuanda dışkısına bakdığımda hala sulu fakat içinde katı katı npormal dışkıya benzeyen cisimlerde var.

Şuanda kafesinde gömmüş kafasını sırtına uyuyor.

5. murat özmen

Beğenileri:
    0
    benım kuşum banyo yapınca öyle oluyor

Sayfayı Paylaş