petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişim hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Denizci tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Denizci

Denizci Guest

iyi akşamlar arkadaşlar. bende yaklaşık iki aylık erkek bir muhabbet kuşu var. iki haftadır falan bende. bugün bir şey farkettim hayvan sürekli kabarık duruyor. ötmesinde uçmasında falan bir sıkıntı yok. gene oyuncu ve hareketli yani bir durgunluk ve halsizlik belirtisi yok. dışkısı da normal. sulu değil ve etrafı yeşil ortası beyaz halinde. ama hayvan kafeste oyun oynarken, yem yerken, öterken falan hep kabarık. baya bi kabarık hemde. nedeni ne olabilir acaba? havalar bugün serinledi biraz üşütmüş olabilir mi? cereyanda bırakmadım hiç. suyu da vitaminli. cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. Batuhan FIRAT

benimkine de oluyo ama fazla değil benimki az az tüy döküyo sizinki döküyomu tüy dökerken öyle olabilir.

3. Denizci

Denizci Guest

yani tüy dökümünde mi bilemiyorum ama geldiğinde tüyleri çok muntazamdı şimdi yer yer böyle beyazlıklar var göğsünde kafasında falan.

4. Tunç ÇAĞATAY

Tüy döküyor vitamin al suyuna kat sogukta birakma

Sayfayı Paylaş