petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mubişim uçamıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Koray DANIŞMAZ tarafından 5 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    merhaba bugun muhabbet aldım yalnız ucamıyor acaba yavru oldugu ıcın mı ve sol kanadı asagıda duruyo

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    dostum bu kus sakat degıstırmende fayda var

3. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Tmm hocam çok sağolun yarın değişiyor

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    dostum bu kusn kanadinda bir sakatlik varmis gibi duruyr bir yere carpmis olabilir ya degistir yada veterinere goturun

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    degıstır ugrasma baska al

6. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    bence bu kuşta bişey var önceki konunuzdada kuşlarınızın 2side dişiymiş zaten bunu ver erkek al bence

7. Koray DANIŞMAZ

Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    Bunu o adama verip başka yerden alacağım aynen erkek alcam

8. LasTSHoT

LasTSHoT New Member

Beğenileri:
    0
    imkanınız varsa beslemeye devam edin bence yazık hayvana petshopta hiç bakmıyorlar

9. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Mobilya aldın ayağı kırık çıktı sanki, oh ne ala ne güzel sey hemen degistirmek.
    hayır yani durumunuz da biraz olsun düzgün belli, iyileşyirmek bir canı kurtarmak düşüncesi bu kadar uzak olmamalı.
    ilerde cocuklarınız da sizin bi ayağınızda bi problem olup "aa bu Yürüyemiyor gidip huzur evine veriyim" mi desin. Kus kendi istegiyle gelmedi size büyük ihtimalle, kendi egolarimiz heveslerimiz icin bizimleler malesef. Bari şu güzelliğin kurtarıcı meleği de siz olun. Allah biz insanlara bu zekayi bu imkanlari sadece kendimize faydamz olsun duye vermedi herhalde.
    buraz vicdan biraz merhamet, baska bir sey gerekmiyor..

#9 Cansu Türkyolu, 6 Haziran 2015
    Son düzenleme: 6 Haziran 2015
  10. bbatuhan

bbatuhan New Member

Beğenileri:
    0
    rengı mukemmelmı bence vermıyın hem ele daha cabuk alısır ve belkı ıyılesır ..ucmasada yuruyor

11. refika bal

refika bal New Member

Beğenileri:
    0
    ankara'da olsanız bu kuşu alır size benim yavrulardan bi erkek verirdim, rengi çok güzel ve bakıma muhtaç. yazık

12. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0
    Benim oğlum da uçamıyor ama neşesi keyfi yerinde maşallah☺️Pet shoplarda hasta,sakat kuşları bir araya atıp,ilgilenmiyorlar ne yazık kiHayvancıklar bir nevi ölümü bekliyor.Uçamaması,yumurta yapmasına,size alışmasına,konuşmasına engel değil ki.Bence [MENTION=14516]cansu[/MENTION] kardeşim haklı.Bu meleğe yuva olun derim ben de.Ama tercih sizin tabiki...

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun kanadı sakat gibi duruyor ayrıca kabarması falan hiç hoş değil değiştirme durumun varsa değiştir bulunduğun yerden güvenilir hobiciden al petshoplar para için yaptıkları için bu işi iyi kuşu zaten sana bana satmazlar...ayrıca rsimdeki kuş pekde yavru değil 1-2 aya kızışacak yerli bir dişi

#13 serhat usta, 6 Haziran 2015
    Son düzenleme: 6 Haziran 2015
  14. batibirol

batibirol New Member

Beğenileri:
    0
    Serhat kardeşime katılıyorum arkadaşlar bakin bir kuşa iyileşmesi için çok iyi bakım gerekiyor hangi ilacı vermek gerektiği konusunda uzmanlardan yardı. Almak gerekiyor emin olun birçok veteriner muhabbet kuşu dediğimiz vakit kafasında sabit birkaç ilaç var birini verip eve gönderiyor bence kus alırken renginden çok vasfına ve hareketliliğine bakmak gerekiyor bence arkadaşım sen yeni basliyorsun galiba değiştirmede fayda var aldığını arkadaşa da bir daha ugramamani tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş