petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mubişim uçmuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Bersanreis tarafından 10 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Selamın aleyküm arkadaşlar bnm mubişim ućmuyor sadece ben havaya atinca bide iceri sokarken kacmak icin ucuyo baska ucmuyo baska bi kus aldik anneanneme o çok guzel ucuyo ama bnmki tembelmi ne anlamadim lutfen yardimci olun ..

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Güncel

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kus daha once fazla ucmadiysa tembellesmis olabilir. Arada bir ucur derim. Ileride hic ucmayabilir.

3. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Abi aynn cok tembel bn havaya atmadan ucmuyorum sabahtan beri disarda ama ucmuyo ben uçurmassam kafese giriyo salincaka kafa atiyo boncujlara nasi ucurabilirim

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Disari salip evde surekli havaya at. Belli bir sure sonra o da alisacaktir. Dogasinda var cunku. Ama dikkat et saga sola carpmasin.

5. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Benimki de hic uçmuyor. Üstelik sürekli kafes kapısı açık. Sadece yüksek bir yerden kendini attığında alcalarak uçabiliyor baya bir mesafe. Yerdeyken masanın üstündeki kafese dahi uçamıyor anca zıplıyor. Ama kanatlarda vs'de herhangi bir problemi yok.
    Uçmaktan ziyade tırmanmayı tercih ediyor :)

6. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Bnmkide ole anneannemin kusu cok guzel ucuyo kiskandim valla ne diyim komusmuyida

7. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar uçamayan kuşların genel nedeni aynı yuvanın kuşlarının çiftleştirmeden oluyor bizler kanatları çekilmiş sanıyoruz ama genel sebebibu aynı yuvanınkuşlarındanalınan yavrular her daim sorunlu oluyoronun için bu gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir

8. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum ucuyo ama sanki uçmak istemiyor

Sayfayı Paylaş