Karadeniz Pet

Mubişim uçmuyor

Bersanreis

Meraklı Üye
Selamın aleyküm arkadaşlar bnm mubişim ućmuyor sadece ben havaya atinca bide iceri sokarken kacmak icin ucuyo baska ucmuyo baska bi kus aldik anneanneme o çok guzel ucuyo ama bnmki tembelmi ne anlamadim lutfen yardimci olun ..

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

Güncel

Kus daha once fazla ucmadiysa tembellesmis olabilir. Arada bir ucur derim. Ileride hic ucmayabilir.

Abi aynn cok tembel bn havaya atmadan ucmuyorum sabahtan beri disarda ama ucmuyo ben uçurmassam kafese giriyo salincaka kafa atiyo boncujlara nasi ucurabilirim

Abi aynn cok tembel bn havaya atmadan ucmuyorum sabahtan beri disarda ama ucmuyo ben uçurmassam kafese giriyo salincaka kafa atiyo boncujlara nasi ucurabilirim

Disari salip evde surekli havaya at. Belli bir sure sonra o da alisacaktir. Dogasinda var cunku. Ama dikkat et saga sola carpmasin.

Benimki de hic uçmuyor. Üstelik sürekli kafes kapısı açık. Sadece yüksek bir yerden kendini attığında alcalarak uçabiliyor baya bir mesafe. Yerdeyken masanın üstündeki kafese dahi uçamıyor anca zıplıyor. Ama kanatlarda vs'de herhangi bir problemi yok.
Uçmaktan ziyade tırmanmayı tercih ediyor :)

Bnmkide ole anneannemin kusu cok guzel ucuyo kiskandim valla ne diyim komusmuyida

arkadaşlar uçamayan kuşların genel nedeni aynı yuvanın kuşlarının çiftleştirmeden oluyor bizler kanatları çekilmiş sanıyoruz ama genel sebebibu aynı yuvanınkuşlarındanalınan yavrular her daim sorunlu oluyoronun için bu gibi durumlara dikkat edilmesi gerekir

Kusum ucuyo ama sanki uçmak istemiyor