Karadeniz Pet

Mubişimin Cinsi?

• Konbuyu başlatan renac
  • Başlangıç tarihi
arkadasım çekinik kuşlarda cere rengi seni şaşırtmasın daha önce bunu yaşadım dişi diye gittim erkek kuşu satmışlar bi çok üretici petshopçu bile bilmiyo. Bilgi içib bakın http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...et-kuslarinda-cinsiyet-ayrimi-resimli-15.html
kuş kesinlikle erkek

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> daha önceki mesaj 22:03 --[/sıze]

ayrıca beyaz değil pembe ceresi

kuş kesinlikle dişi ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:49 -->-> Daha önceki mesaj 23:46 --

erkek diyenler haklı çıkacak sanırım, çünkü fotoğrafta net belli olmuyor ama kırmızı ile çizdiğim alandan itibaren çiko'nun ceresi mavileşmeye başladı.

bu da çiko'ya kendi ellerimle hazırladığım ağaç tünekler.

bu kuş dişi ileriki günlerde demiştiniz dersiniz.

Hadi hayırlısı

Sent from my RM-846_eu_turkey_227 using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:58 -->-> Daha önceki mesaj 11:02 --

Yeni fotoğrafı

Fotoğrafta belli olmuyor ama canlı gözle bakınca burun deliklerinin etrafı beyaz, cerenin diğer kısmı mavi mor karışım.

Bence &100 dişi.cereden anlamıyorsanız gaganın yapısına bakın

Bence de %100 DiŞi

Teşekkür ederim. benim de görüşüm o yönde. Bir de çok ürkek yaramaz.

kuşumun ırkı cinsi nedir ?

kuşum mıstak file:///C:/Users/Admin/IMG1507.jpg

file:///C:/Users/Admin/IMG1513.jpg

file:///C:/Users/Admin/IMG1517.jpg

nasıl ?

konu açıldıktan yaklaşık 3 ay sonra attığınız fotoğraf olmasa erkek derdim ama bu son yolladığınız fotoğraf ben dişiyim diye bağırıyor

dişi bu kuş her ne kadar biraz mavi pembe veya mor olsa da burun deliklerinin etrafı bembeyaz benim kuşum da böyle durum var bakın isterseniz
5pvX55.jpg

Son düzenleme:
Geri