Karadeniz Pet

Mubişimin güvenini kazanmaya başladım

Ebru Tunçer

Meraklı Üye
6 gün önce aldığım,1 aylık sandığım fakat 2 aylık olduğunu öğrendiğim yakışıklı Badem'mim bana alışmaya başladı.Bugün sevmeme izin verdi.Hızlı ilerliyoruz sanki,yakında konuşmaya da başlar benim oğlum☺️
b7639d799c8e01b32769c90813bb31d6.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

MaşaAllah çok yakışıkli

Ben de çok seviyorum oğlumu☺️

Teşekkür ederim.Çok da akıllıUçurdum odada perdenin katının arasına girdi.Yavaşça sevmeye başladım göbişinden.İlk ısırdı falan baktı ben de tepki yok.İzin vermeye başladıSabahtan beri işi gücü bıraktım bu bücürle uğraşıyorum.Şimdi yoruldu tabi haliyle uyukluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:00 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

benim disi kusun aynisi

Ağırlıklı bu renkteler sanki.Dişisi de erkeği de.Ama çok sevimliler çok

bence kafesteki aynayi cikarin kusunuz buyudukce aynada kus gordugunu sanicak kusmaya calisicak aynanin zararli oldugunu duymusdum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

evet benim disi yanina yaklasdirmiyor

Ayna yok zaten,yeri boş

Dişiler daha hırçınlar nedense...

Son düzenleme:
evet disiler hircin oluyo yaninda erkek var zaten

Bu kuş sanki balık hafıza:( Bugün öğrendiğini yarın unutuyor.Alalı 14 gün oldu hala çok ürkek.Sesi de çok ince çıkıyor.Bazen içinden içinden cıvıldıyor ama ne bileyim kaçan kuşum Maviş gibi değil işte.O çok sıcakkanlıydı.Çok da güzel konuşuyordu:((Badem efendi Çok yabani.Acaba ben aceleci mi davranıyorum?